Każdego roku przychodzi dzień, w którym kierowcy zadają sobie pytanie, czy i tym razem stawka obowiązkowego ubezpieczenia OC uległa podwyższeniu. Jak znaleźć dla siebie najtańsze OC?

Przelewy internetowe realizowane w ramach bankowości elektronicznej są obecnie podstawową realizowania płatności. Atutem bankowości elektronicznej jest przede wszystkim wygoda użytkowania aplikacji.

W obecnych czasach pożyczkę bierze już każdy z nas. Osoby, które dopiero skończyły osiemnaście lat, dorośli i osoby starsze. Sprawdzona pożyczka to dodatkowy zastrzyk gotówki. Możemy ją zrealizować na dowolny cel.

Mieszkając za granicą często zdarza się sytuacja, która zmusza nas do przelania gotówki na polskie konto. Powodów tego może być wiele – opłacenie rachunków, spłata rat kredytu albo wysłanie pieniędzy do rodziny i bliskich.

Nowy Rok, ale również kolejny dzień to nowe możliwości dla każdego z nas. Często zaczynamy od postanowień oraz obietnic. Część z nich udaje nam się zrealizować. Niestety wiele z nich pozostaje na liście „do zrobienia” jeszcze przez bardzo długi okres czasu.

Każdy konsument oczekuje produktów o doskonałej jakości oferowanych w najniższej, możliwej cenie. Świadomość nabycia towarów przy jednoczesnym oszczędzaniu pieniędzy wpływa na dobre samopoczucie – postrzeganie siebie jako osoby zaradnej. 

Większość kierowców na pewno uważa, że im dalsza podróż ich czeka własnym samochodem, tym bardziej powinni się do niej przygotować.

Stoisz właśnie przed podjęciem wyboru o współpracy z konkretną firmą oferującą pomoc drogową?

Czy naprawdę można pożyczyć pieniądze i oddać dokładnie tyle samo, bez żadnych dodatkowych opłat, odsetek i prowizji?

Potracenia pieszego na pasach zdarzają się każdego dnia… Bardzo często osoba przechodząca przez pasy odnosi poważne obrażenia. Poszkodowana osoba ma prawo do odszkodowania, które wypłacane jest z polisy OC kierowcy.

loading...

Porady dla czytelników

loading...
loading...