Mimo tego, że jesteśmy członkami Unii Europejskiej, na tle wielu krajów polskie przepisy są łagodniejsze w kwestii obowiązkowego wyposażenia samochodu. Wielu z nas może zaskoczyć, że nie jest obowiązkowe np. koło zapasowe (choć kupując np. opony Cinturato P7, często dobieramy piątą oponę zapasową). Co zatem koniecznie musi znaleźć się w naszym pojeździe?

Sezon wiosenno-letni 2019 będzie dla pasjonatów mebli ogrodowych jeszcze ciekawszy niż ubiegłe lata. Projektanci proponują jeszcze wyraźniejsze rozejście się linii klasycznych i nowoczesnych, jednak większą uwagę niż wcześniej zwracają też na komfort. W ofertach pojawiają się i zmodyfikowane kolekcje z ubiegłych lat, i długo wyczekiwane nowości.

Myślisz nad zakupem ekspresu do kawy? Nie wiesz, na jaki rodzaj oraz model urządzenia się zdecydować? Przychodzimy z pomocą, przedstawiając najpopularniejsze rodzaje ekspresów do kawy – od przelewowego po ciśnieniowy automatyczny. Z pewnością ułatwi Ci to wybór odpowiedniego sprzętu zarówno do domu, jak i biura lub pracy.

Marzy Ci się niesamowita wycieczka, a masz tylko parę dni i nie wiesz gdzie się wybrać? Odpowiedź jest prosta-wybierz się do Kopenhagi.

Każdy, kto ma ogród przydomowy lub działkę, stara się to miejsce estetycznie i praktycznie zagospodarować. Oprócz wyjątkowych roślin i dekoru liczą się także meble, które służą przede wszystkim do słodkiego wypoczynku na łonie natury. Dobrze dobrane będą spełniać zadanie praktyczne, ale też elegancko ozdobią każdy ogródek.

Zakup elektroniki przeważnie kojarzony jest z olbrzymim wydatkiem, na który nie jest przygotowany nasz budżet domowy. W praktyce okazuje się jednak, że istnieje bardzo dużo sprawdzonych sposobów, jak zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na kupnie drobnej elektroniki użytkowej. Ciekawi jesteście jak tego dokonać?

Wakacje większości osób kojarzą się z błogim wypoczynkiem spędzonym w rodzinnym gronie. Jest to przede wszystkim czas, w którym można się zrelaksować oraz zapomnieć o codziennych problemach. Dlatego przed wyjazdem warto zadbać o to, by podróż była bezpieczna i sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu.

Kamera inspekcyjna sprawdzi się w naszym domu, gdy potrzebujemy dotrzeć w trudno dostępne miejsca, takie jak rury kanalizacyjne, przewody wentylacyjne, miejsca za szafkami. 

Najbliższy sezon wakacyjny zapowiada się niezwykle ciekawie. Popularne biura podróży zadbały o ciekawą ofertę. Turyści chętnie wybierają się na urlop do Grecji, Turcji i Egiptu. Sprawdźmy, jakie atrakcje turystyczne proponują te miejsca.

Wybór odpowiedniego materaca wcale nie jest łatwym zadaniem. To decyzja, której skutki zarówno pozytywne, jak i negatywne będą odczuwalne przez kilka kolejnych lat. Z tego względu warto dobrze zastanowić się, jaki materac będzie dla ciebie najlepszy zarówno pod względem jakości, ceny, komfortu, jak i zdrowia. Przedstawiamy kilka porad, jaki materac wybrać. Powinieneś zwrócić uwagę głównie na cztery aspekty spisane poniżej.