Wiosna to czas prac ogrodowych, bo gdy przyroda budzi się do życia, konieczne jest zadbanie o cały teren. I to niezależnie od tego, czy uprawiasz ogródek warzywny, masz kwiaty na rabatach, czy jedynie zielony trawnik. Każdy kawałek natury potrzebuje pielęgnacji, by rozkwitać i cieszyć oko soczystymi barwami. Sprawdź, jakie narzędzia do pielenia będą Ci potrzebne, by sprawnie dbać o swój ogród.

Czasami długie podróże potrafią być naprawdę odprężające. Szczególnie gdy na dworze świeci słońce, a widok zza szyby samochodu zachwyca swym niecodziennym pięknem. Zanim wybierzesz się na przejażdżkę, warto jednak zadbać o swoje auto. Nie można przecież pominąć takich kwestii, jak komfort czy bezpieczeństwo. Dlatego chemia techniczna powinna znaleźć się w wyposażeniu każdego kierowcy. Zaoferuj swojemu samochodowi drugie życie!

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat zmiany na rynku motoryzacyjnym postępują w galopującym tempie. Producenci prześcigają się w technologii wykonania oraz wyposażenia aut. Tego typu trend ma swoje odbicie w jakości oferowanych produktów i w ich cenie. Wszystko to sprawia, że samochód staje się dla swojego właściciela oczkiem w głowie. Czy to właściwy kierunek? Trudno jednoznacznie oceniać. Jedno co jest pewne to fakt, że o to, co jest dla nas cenne chcemy dbać, jak najlepiej. I dobrze! Czy mycie silnika samochodu to już przesada, czy zwykła pielęgnacja? Na co uważać i czym się kierować? Idźmy dalej!

Rolety rzymskie to bardzo popularne i efektowne ozdoby okienne. Nadają się do różnego rodzaju aranżacji wnętrz. Jednocześnie dodadzą stylu oraz charakteru pomieszczeniom, dlatego doskonale sprawdzają się zarówno w kuchni, łazience jak i salonie. Tego typu rolety jesteśmy w stanie uszyć samodzielnie w dosyć prosty sposób. Oczywiście wymaga to od nas poświęcenia nieco czasu oraz wcześniejszego zaznajomienia się z tematem. Oto kilka porad jak uszyć roletę rzymską.

Płótna w roli stanowią częsty element wyposażenia przedsiębiorstw, w których dokonuje się regularnego zadruku, a surowiec musi być konfekcjonowany w postaci rolki. Płótna matowe czy w wersji błyszczącej są chętnie wybierane przez klientów. Imprime dostarczy Ci zróżnicowanej oferty, która z pewnością będzie w stanie w pełni odpowiedzieć na wszystkie Twoje potrzeby. W ofercie firmy znajdziesz także inne komplementarne produkty.

W sezonie wakacyjnym wielu Polaków wyjeżdża poza granice kraju, aby móc wygrzewać się w ciepłym słońcu i korzystać z uroków zagranicznych państw. Jednak wyjazd za granicę to nie tylko planowanie podróży, ponieważ żeby móc korzystać ze wszystkich atrakcji, jakie oferuje dany kraj, trzeba umieć się porozumieć z jego mieszkańcami, do czego niezbędne będą podstawowe zwroty po angielsku. Oprócz tego warto zapoznać się z listą zabytków i ciekawych miejsc, które zamierzamy odwiedzić. Co jeszcze warto przygotować przed wyjazdem za granicę?

Zapach prania rozwieszonego na balkonie czy tarasie i suszonego wiatrem towarzyszy nam w trakcie ciepłych miesięcy roku. Co zrobić, kiedy na zewnątrz pojawia się jesienna słota, w cieplejsze dni w powietrzu wisi smog, a w mieszkaniu nie ma miejsca na sznurki wiszące w łazience lub na przenośną suszarkę?

Potrzeby i sprostanie dają wiele możliwość w podróżach. Komunikacja miejska, auta, i co za tym często idzie: nerwy zakorkowanych nierzadko ulic. Alternatywą do przemieszczenia się są motocykle. Jest wielki wybór: od motocyklisty dzięki którym pokonamy długie trasy, po skutery i motory miejskie. Wielu osobom może kojarzyć się ten sposób komunikacji, jako niebezpieczny. Jednak opanowanie, doświadczenie z pewnością ułatwią podróże motocyklami, jak również bezpieczeństwo.

22 października Wielton zaprezentował w Wieluniu rodzinę naczep kurtynowych - Curtain Master. Pięć modeli zostało opracowanych w odpowiedzi na zróżnicowane oczekiwania klientów. Polski producent prezentując nowoczesne i łatwe w obsłudze naczepy, podkreślił siłę swojej oferty.

Chcesz jeździć taniej, wygodniej i bardziej ekologicznie? To wszystko będzie możliwe do osiągnięcia, jeśli zapoznasz się z informacjami na temat zależności pomiędzy wyborem ogumienia a zużyciem paliwa w trakcie podróży. To dwie nierozerwalne kwestie – dziś przyjrzymy się im z bliska.