Dziś coraz więcej studentów decyduje się na studia hotelarskie. W sumie nic dziwnego - ten kierunek studiów ciągle się rozwija, a w każdym nawet mniejszym mieście powstają nowe hotele. Zdecydowanie jest to jeden z zawodów przyszłości, ponieważ w nowoczesnym świecie podróżujemy coraz częściej, więc zatrudnienie można znaleźć dość szybko. Jeśli nie jesteś pewien czy ten kierunek jest właśnie dla Ciebie, warto się zagłębić w ten temat.

Niejednokrotnie prowadząc firmowe social media, napotykamy na krytykę lub niezadowolonych klientów, którzy wprost pokazują swoją złość. Najczęściej odbywa się to za pośrednictwem firmowego fanpage’a. Czy istnieje możliwość, aby negatywne komentarze zmienić w pozytyw dla wizerunku firmy? Poniżej pokazujemy, jak umiejętnie zarządzać małymi problemami oraz dużym kryzysem.

Oprogramowanie dedykowane dla firm transportowych to TMS. Co warto wiedzieć o tego typu programach komputerowych?

polish dmc

Kiedy wybieramy się pierwszy raz do obcego kraju, pomocą mogą służyć nam papierowe poradniki, lokalnie organizowane wycieczki, czy też lokalni przewodnicy. Jeśli chcemy mieć bardziej skonkretyzowane doświadczenie, to zdamy się na biuro podróży, które zapewni nam miejsce do spania i ewentualnie krajoznawcze wycieczki. Jednak co w przypadku, kiedy chcemy w takim miejscu nakręcić film albo zorganizować konferencję? Na papierze wygląda to jak kompletnie szalone przedsięwzięcie. Trzeba przecież zadbać nie tylko o siebie, ale też o innych uczestników całego wydarzenia, a przy tym nie pogubić się w lokalnych przepisach i rozwiązaniach.

Gadżety reklamowe, którymi obdarowujemy naszych klientów, wpływają na ich pozytywne emocje, które później mogą mieć takie konsekwencje, jak wybór naszego salonu kosmetycznego, a nie konkurencyjnego. Nie podlega dyskusji, że warto w takie upominki zainwestować. Jednak, które z nich sprawdzą się w przypadku salonu kosmetycznego? W tym artykule znajdziecie 5 inspiracji.

W naszym kraju podawanie wina do posiłku nie jest standardem i trudno się spodziewać, by w najbliższym czasie się to kolosalnie zmieniło. Tym niemniej, wino potrafi w sposób wyrazisty poprawić wrażenia kulinarne, co następnie przekłada się na większe zadowolenie klienta z całego doświadczenia, jakim jest wizyta i degustacja posiłków w restauracji. Dlatego każdy przybytek powinien postarać się nie tylko o to, by w lokalu dostępne było jakieś wino, ale trzeba w sposób umiejętny stworzyć kartę win tak, by pasowała ona do oferty lokalu. Nie jest to wcale takie proste.

Praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych jest popularnym zajęciem wśród Polaków, którzy chcą uzyskać atrakcyjne warunki finansowe i otrzymać stabilne zatrudnienie. Duża popularność, szeroki wybór agencji opiekunek, które oferują legalne i uczciwe warunki oraz możliwość zarobienia kilku tysięcy złotych powodują, że coraz więcej osób chce pracować jako opiekunka. Czy to praca dla każdego? Bez wątpienia jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań. W tym artykule postaramy się na nie odpowiedzieć.

Czy wiesz, jakie konsekwencje ma słaba identyfikacja wizualna albo całkowite zaniechanie działań w jej zakresie? Skutki niepodjęcia pracy nad wizerunkiem mogą poważnie zaszkodzić firmie. Dowiedz się, co tracisz i jakie ponosisz ryzyko, nie przykładając się do tworzenia dobrej identyfikacji wizualnej.

W internecie można znaleźć w zasadzie wszystko. Tworząc swoją własną witrynę, trzeba mieć na uwadze nie tylko pomysł i wysoką jakość zamieszczanych materiałów, ale także stan techniczny strony. Nikt nie lubi tych, które długo się ładują albo zacinają, dlatego warto zadbać o najwyższy wymiar obsługi.

Zarówno na świecie, jak i w Polsce ostatnia dekada w handlu to rozwój e-commerce, czyli wymiany towarowej w internecie. Rynek konsumencki i B2B pokochał handel w sieci. Jest to spowodowane płynącymi z tej formy sprzedaży i zakupu wymiernymi korzyściami zarówno dla sprzedawcy, jak i dla kupującego.