Czy nauczycielowi zatrudnionemu na pełen etat w świetlicy szkolnej przysługuje dodatek za wychowawstwo? A co z nauczycielem zatrudnionym w świetlicy na część etatu (dopełnia świetlicą swój etat w szkole)?

Mnogość firm na rynku sprawia, że reklama staje się coraz bardziej istotna. By wypromować swoje przedsiębiorstwo, szefowie decydują się na przeróżne kroki w tym zakresie.

Pozycjonowanie lokalne jest polecane małym i średnim przedsiębiorstwom o zasięgu regionalnym lub ograniczonym do danego miasta. W tym artykule przedstawimy, na co zwrócić uwagę wykonując pozycjonowanie lokalne.

Prowadzenie przedsiębiorstwa wiąże się z wieloma obowiązkami nałożonymi między innymi przez prawo. Należy do nich również archiwizacja dokumentów, których – jak wiadomo – w każdej firmie jest naprawdę dużo. Prawidłowa archiwizacja dokumentów to nie jest tak prosta sprawa, jak mogłoby się wydawać. Dowiedz się, jak to zrobić z głową.

Toalety przenośne posiadają bardzo szerokie zastosowanie. Gdy są potrzebne, można je albo wynająć, albo też zakupić. Co sprawdzi się lepiej?

Trudno sobie dzisiaj wyobrazić pracę w magazynie, sklepie wielkopowierzchniowym czy załadunek tira bez pomocy wózka widłowego. Są one powszechnie wykorzystywane wszędzie tam, gdzie trzeba podnieść i przemieścić większy ciężar.

Podlasie to bardzo ważny przyrodniczo region Polski i Europy. Zlokalizowanie firmy wykonującej usługi motoryzacyjne w tej części kraju zobowiązuje. Między innymi do tego, aby działała ona również na rzecz natury i ją szanowała. Takie idee na pewno przyświecają firmie Turbokrymar z Białegostoku. Jej domena to ważna dla środowiska regeneracja DPF.

Choć wiele na polskim rynku pracy zmieniło się w ostatniej dekadzie na lepsze, wciąż pewne kwestie budzą kontrowersje i nie wynikają one ze strony pracowników. Jak w obliczu bycia zatrudnionym nieuczciwego pracodawcy skutecznie uwolnić się od zobowiązania? Czy istnieje jakiś wzór takiego pisma?

Otwarcie sklepu internetowego z pozoru nie jest niczym skomplikowanym. Tak naprawdę wystarczy podstawowa wiedza i odrobina wolnego czasu, aby strona działała. Wielu przedsiębiorców w ten właśnie sposób podchodzi do tematu; zakłada sklepy we własnym zakresie, nie przejmując się optymalizacją ani pozycjonowaniem. A witryna pozostawiona sama sobie nie trafi do klientów, czytaj: nie przyniesie zysków. O tym, jak pozycjonować skutecznie i co jest ważne z promocji sklepu online, piszemy poniżej. Sprawdź!

Meble to produkty funkcjonalne, które powinny przede wszystkim spełniać oczekiwania użytkowników. W szerokiej ofercie salonów meblarskich ciężko znaleźć coś, co odpowiada im w stu procentach. Meble na wymiar są odpowiedzią. Znajdując wykwalifikowaną firmę, wykorzystującą wysokiej jakości surowce, a także śledzącą najnowsze trendy - jesteśmy w stanie zrealizować wnętrze idealne, często w porównywalnym koszcie do oferty gotowych produktów.