W momencie zakupu nowej kserokopiarki urządzenie to najczęściej objęte jest gwarancją. Zwykle gwarancja opiewa na określony czas. Może być to rok czy dwa. Bywa jednak tak, że gwarancja obejmuje konkretną ilość wydruku. Często warunkiem gwarancji jest także wykonywanie...

Komercyjne drukarki biurowe są jednymi z najbardziej skomplikowanych i temperamentnych urządzeń, na których firmy polegają w codziennej pracy. Ulotki, faktury, broszury, materiały szkoleniowe...

Przeprowadzenie audytu to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zbadanie kondycji działu sprzedaży w firmie. Na czym dokładnie polega audyt? Jak się go przeprowadza? Sprawdźmy, dlaczego warto regularnie analizować działalność firmy pod kątem sprzedażowym. 

Nadawanie dużej liczby paczek często nastręcza sporych problemów, zwłaszcza finansowych. Niektórzy użytkownicy narzekają na konieczność utrzymania konkretnej liczby wysyłek (umowa z firmą kurierską wymaga bowiem określenia limitu dolnego nadawanych paczek). Warto wiedzieć, że równie korzystne ceny można jednak uzyskać korzystając z usług brokera firm kurierskich!

Nowoczesne biuro to coś więcej niż tylko stanowiska pracy; to przestrzeń, w której pracownicy mogą wypełniać swoje obowiązki, tworzyć nowe projekty i szukać inspiracji. Jeśli chcesz, by twoja firma wyróżniała się na tle konkurencji nie tylko pod względem oferty, ale również wizerunku, postaw na fit out oraz zlecenie prac wykończeniowych profesjonalistom. Co to jest fit out i dlaczego warto w niego zainwestować?

Dziś coraz więcej studentów decyduje się na studia hotelarskie. W sumie nic dziwnego - ten kierunek studiów ciągle się rozwija, a w każdym nawet mniejszym mieście powstają nowe hotele. Zdecydowanie jest to jeden z zawodów przyszłości, ponieważ w nowoczesnym świecie podróżujemy coraz częściej, więc zatrudnienie można znaleźć dość szybko. Jeśli nie jesteś pewien czy ten kierunek jest właśnie dla Ciebie, warto się zagłębić w ten temat.

Niejednokrotnie prowadząc firmowe social media, napotykamy na krytykę lub niezadowolonych klientów, którzy wprost pokazują swoją złość. Najczęściej odbywa się to za pośrednictwem firmowego fanpage’a. Czy istnieje możliwość, aby negatywne komentarze zmienić w pozytyw dla wizerunku firmy? Poniżej pokazujemy, jak umiejętnie zarządzać małymi problemami oraz dużym kryzysem.

Oprogramowanie dedykowane dla firm transportowych to TMS. Co warto wiedzieć o tego typu programach komputerowych?

polish dmc

Kiedy wybieramy się pierwszy raz do obcego kraju, pomocą mogą służyć nam papierowe poradniki, lokalnie organizowane wycieczki, czy też lokalni przewodnicy. Jeśli chcemy mieć bardziej skonkretyzowane doświadczenie, to zdamy się na biuro podróży, które zapewni nam miejsce do spania i ewentualnie krajoznawcze wycieczki. Jednak co w przypadku, kiedy chcemy w takim miejscu nakręcić film albo zorganizować konferencję? Na papierze wygląda to jak kompletnie szalone przedsięwzięcie. Trzeba przecież zadbać nie tylko o siebie, ale też o innych uczestników całego wydarzenia, a przy tym nie pogubić się w lokalnych przepisach i rozwiązaniach.

Gadżety reklamowe, którymi obdarowujemy naszych klientów, wpływają na ich pozytywne emocje, które później mogą mieć takie konsekwencje, jak wybór naszego salonu kosmetycznego, a nie konkurencyjnego. Nie podlega dyskusji, że warto w takie upominki zainwestować. Jednak, które z nich sprawdzą się w przypadku salonu kosmetycznego? W tym artykule znajdziecie 5 inspiracji.