Pokrycia dachowe można robić z wielu różnych materiałów, jednak każdemu najbardziej zależy na tym, by dach był skuteczną ochroną przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Właśnie dlatego niedawno na popularności zyskały panele dachowe z blachy stalowej lub aluminiowej. Przyczyną tego jest to, że dachy z blachy wytrzymują nawet kilkadziesiąt lat bez konieczności napraw, a firmy dają na nie 50-letnie gwarancje.

Budujesz dom i zastanawiasz się jak wykonać posadzki? Szukasz profesjonalnych narzędzi posadzkarskich w najlepszych cenach? Koniecznie odwiedź sklep Techbau.

Wciąż nie traci na popularności ekologiczne i ekonomiczne źródło ogrzewania, jakim jest piecyk na pellet. Na co powinniśmy szczególnie zwracać uwagę, jeżeli zdecydujemy się na zakup takiego urządzenia grzewczego?

Wiele młodych par i małżeństw marzy o własnym domu, z dużym ogrodem i mieszcząca wszystkich bliskich przestrzenią relaksu. Niestety nie zawsze budowa domu na dużej działce jest możliwa, głównie ze względów finansowych. Jednak równie efektowny dom może powstać na działce o nietypowych wymiarach. Poniżej przedstawiamy projekty domów na wąską działkę. Zobaczcie koniecznie!

Problem niestandardowych wymiarów okna pojawia się przede wszystkim podczas budowania domu. Indywidualne projekty wprowadzają zmiany wymiarów, które później w żaden sposób nie pasują do standardowych produktów dostępnych w sklepach. Tak samo jest w przypadku chęci zakupu rolet o standardowych wymiarach.

Mieszkania na poddaszu z wielu względów są pełne uroku, a przemawiają za tym dodające charakteru skosy, możliwość wykonania ciekawej aranżacji czy rozległe widoki z okna. Biorąc jednak pod uwagę usytuowanie w najwyższej części budynku, taki typ mieszkania może szybko się nagrzewać w czasie upalnych dni.

Tapety w paski są zawsze na czasie i cieszą się dużą popularnością. Ich niewątpliwą zaletą jest optyczne poprawianie proporcji nawet w bardzo małych wnętrzach. Pionowe paski sprawiają, że pomieszczenie wydaje się znacznie wyższe, a poziome optycznie je wydłużają. Jest to świetny zabieg, dzięki któremu można dodać wnętrzu klasy i oryginalnego charakteru.

Dzisiejsze wnętrza w niczym nie przypominają nudnych, stworzonych wedle jednego kanonu mieszkań z poprzedniej epoki. Obecnie, w dobie nieustannie zmieniających się gustów i pojawiających się dynamicznie nowych kierunków swój triumf świętują różnego rodzaju płytki. Są uniwersalne, a o ich wszechstronności świadczy ogrom zastosowań.

Dopełnieniem atrakcyjnie urządzonego tarasu będzie stylowa balustrada. O ile w przypadku tarasów przy parterze domu ich obecność nie jest konieczna, to w przypadku tych na podwyższeniu lub na dachu, balustrada pełni dwie ważne funkcje. Pierwszą jest zagwarantowanie bezpieczeństwa, które jest niezwykle ważne szczególnie na dużych wysokościach. Drugą natomiast jest estetyka.

Kotły Viessmann są liderem w branży dzięki temu promieniowemu wymiennikowi ciepła ze stali nierdzewnej i długotrwałej wydajności.

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły