Mówi się, że człowiek w 60 % składa się z wody, i aby każdy narząd dobrze pracował, należy pić dwa litry wody dziennie. Woda, którą się myjesz i którą używasz do prania ubrań, także ma ogromne znaczenie – zarówno dla Twojej skóry, jak i dla żywotności urządzeń i materiałów, które nosisz. Jakość wody używanej każdego dnia, jest niezwykle ważna dla Twojego zdrowia. Sprawdź, jak sprawić, by woda z kranu nie zaszkodziła, a wręcz była zbawienna dla Twojego organizmu.

Panicznie boisz się wizyt u stomatologa? Na samą myśl o wizycie przechodzą Cię dreszcze? Najprawdopodobniej cierpisz na dentofobię, czyli strach przed dentystą. Dowiedz się, jak sobie z nim radzić i cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

Fizjoterapia  uroginekologiczna zajmuje się diagnostyką, leczeniem oraz profilaktyką dolegliwości związanych z dysfunkcjami układu moczowo-płciowego, głównie – mięśni dna miednicy. Oparta jest o nieinwazyjne, bezbolesne metody, dostosowane do potrzeb i możliwości pacjenta. Obok farmakoterapii, może stanowić jeden z filarów postępowania terapeutycznego. Fizjoterapia uroginekologiczna jest stosunkowo nową metodą leczenia, ale dostępną już w większości polskich miast, m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Łodzi.

Dresy kojarzą Ci się tylko z wyjściem na trening? Wygodne i oddychające tkaniny nie krępują ruchów i zapewniają pełen komfort. Co byś powiedziała na to, żeby ubierać je częściej? Czy da się nosić je w innych stylizacjach? Czy nadadzą się na inną okazję niż siłownia? Czytaj dalej i znajdź połączenia dla siebie.

Prywatna opieka medyczna staje się z roku na rok coraz popularniejsza. Nie ma się czemu dziwić, znając sytuację w publicznej służby zdrowia. Szczególnie że panująca od roku pandemia COVID-19 dodatkowo utrudnia wszelkie jej działania. Co warto jednak wiedzieć o prywatnych usługach medycznych? Skąd ich popularność? Czy w każdej sytuacji można liczyć na pomoc z ich strony? Sprawdź, w naszym artykule.

Piękno to rzecz jasna wartość ponadczasowa, dlatego nie powinno być zaskoczenia, że każdy z nas dąży do tego, by jak najlepiej się prezentować i pozytywnie wypadać w oczach innych. Regularnie szukamy również takich metod kosmetycznych, które mogą sprawić, że będziemy wyglądać lepiej. Różne zabieg kosmetyczne jakie obecnie są proponowane kierowane są przede wszystkim do kobiet, które chcą oszukać naturę i szukają takich rozwiązań, dzięki którym będzie można opóźnić procesy starzenia się skóry.

Promieniowanie ultrafioletowe jest stosowane od wielu lat do zabijania bakterii, pleśni, grzybów i wirusów. Mimo że naturalne promieniowanie UV-C nie jest w stanie w żaden sposób się przedostać do atmosfery ziemskiej, to dzięki nowoczesnej technologii, a także połączeniu wiedzy i nauki, można je znaleźć w zastosowaniu w życiu każdego z nas.

Niestety, nie każda z nas może sobie pozwolić na zapuszczenie długich i zdrowych paznokci. Dzieje się tak z wielu różnych powodów, poczynając od pracy, przez obowiązki domowe, nieodpowiednią dietę, czy po prostu genetykę. Co więc zrobić gdy codzienna pielęgnacja nie pomaga, a kondycja naszych paznokci wciąż się pogarsza? Doskonałym rozwiązaniem jest nadbudowanie paznokci przy użyciu żeli budujących! Jest to metoda która z roku na rok zyskuje na popularności zarówno wśród domowych amatorek jak i profesjonalnych stylistek paznokci. Jak dokładniej wygląda, jakich produktów do niej użyć, i gdzie szukać inspiracji na paznokcie? Podpowiadamy!

By organizm funkcjonował prawidłowo, niezbędne jest zachowanie równowagi układu neurohormonalnego. By osiągnąć wewnętrzną harmonię, istotne jest zatem codzienne dbanie o siebie – zwłaszcza o swój relaks. Dzięki temu rozładujesz napięcie i obniżysz poziom stresu. Jakie są proste sposoby na rozładowanie emocji?

Rehabilitacja to ważny proces, który umożliwia nam odzyskanie wcześniejszej sprawności lub znacznej jej poprawy. Najczęściej kojarzona jest z poprawą sprawności fizycznej organizmu, ale może dotyczyć również sfery psychicznej i emocjonalnej.