Zauważyłeś niepokojące objawy u swego dziecka? Zastanawiasz się, czy nie wskazują one na cukrzycę? Z naszego dzisiejszego artykułu dowiesz się, jak rozpoznać cukrzycę typu 1 u najmłodszych oraz jak wygląda życie malucha z tą chorobą.

Oliwa to sok wyciskany z owoców drzewa oliwnego. Ma swoje szerokie zastosowanie w kuchni włoskiej, ale z powodzeniem można używać jej także do innych potraw. To jeden z najzdrowszych tłuszczy roślinnych. Dlaczego jeszcze musisz mieć oliwę z oliwek w Twojej kuchni?

W czasach pandemii środki do dezynfekcji, wszelkiego rodzaju maseczki i rękawiczki zyskały na popularności. Nic w tym dziwnego – obawa o zdrowie swoje i swoich bliskich na długo zagościła wśród nas. Specjalne preparaty dezynfekujące stały się powszechnie dostępne w miejscach publicznych. Wiele osób postawiło także na środki do dezynfekcji, które mogą przydać się w warunkach domowych. Szukasz sposobu na prawidłowe zabezpieczenie swojej firmy i zapewnienie bezpiecznych warunków swoim pracownikom oraz klientom? A może masz inny powód, dla którego szczególna dezynfekcja mogłaby Ci się przydać? Dziś podpowiadamy, jak o nią zadbać!

Jeszcze całkiem niedawno na półkach szkolnych sklepików bez ograniczeń królowały słodkie i słone przekąski. Jednak wraz z rosnącym problemem nadwagi oraz otyłości u nastolatków, zostały wprowadzone ścisłe normy, mające na celu zmniejszenie obecności szkodliwych produktów w szkołach. Czy takie rozwiązanie faktycznie przynosi rezultaty? Jakie są normy i ograniczenia dotyczące sklepików szkolnych?

Sauna jest popularnym sposobem na relaks, z którego korzysta coraz więcej osób. Nic dziwnego — już krótka wizyta w tym pomieszczeniu (a najlepiej seria wizyt) pozwala się rozluźnić i poczuć znacznie lepiej. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę z tego, że saunowanie jest bardzo korzystne nie tylko dla ludzkiego samopoczucia, ale i zdrowia. Jakie są zalety regularnego odwiedzania sauny i gdzie możesz zamówić takie pomieszczenie dopasowane do potrzeb swojej placówki, a nawet domu? Tego dowiesz się z dalszej części naszego tekstu.

Kolagen naturalny to substancja, którą można wytworzyć w laboratorium naturalnym, aby uzupełnić braki kolagenu w ludzkim organizmie. Jest to substancja pozaustrojowa.

Boże Narodzenie nadchodzi wielkimi krokami. Dla wielu osób jest to magiczny czas, który należy celebrować. Nie od dziś wiadomo, że dużą rolę odgrywają specjały, które trafiają na nasz stół. Ciasta na święta wcale nie muszą być zgodne z przyjętą tradycją. Dobrze jest postawić na ulubione łakocie, które z pewnością uprzyjemnią wyjątkowe chwile z rodziną i przyjaciółmi. Mogłoby się wydawać, że oznacza to wiele godzin pieczenia, jednak nie jest to prawdą. Prawdziwym strzałem w dziesiątkę wydają się być słodkie wyroby marki Buczek, które zachwycają nie tylko wyglądem, ale również nieprzeciętnymi walorami smakowymi. Zastanawiasz się, jakie delicje wybrać w tym roku? Ten wpis ułatwi Ci podjęcie trafnej decyzji!

Zima to magiczny okres, w którym dominuje świeży puch i zapach choinki, jednak to niezbyt przyjemny czas dla skóry.  Jest ona atakowana przez wiatr, śnieg oraz niską temperaturę powietrza. Z drugiej strony, często przebywamy wtedy w ciepłych pomieszczeniach, w których powietrze jest suche. Dajemy wtedy swojej skórze prezent w postaci szoku termicznego, który może prowadzić do skurczów naczyń krwionośnych. Sprawdź, jak dbać zimą o skórę całego ciała!

Dopiero zaczynasz swoją historię z wykonywaniem makijażu permanentnego? A może działasz w branży już od wielu lat? Niezależnie od stopnia zaawansowania, rozwój jest bardzo ważnym aspektem Twojej pracy. Jeśli chcesz należeć do grona najlepszych linergistów musisz nadążać za stale zmieniającymi się trendami i doskonalić znane techniki. Jakie szkolenia z makijażu permanentnego warto wybierać?

Powszechnie znany jest dobroczynny wpływ naturalnych olejów na zdrowie skóry. Coraz częściej mówi się także o ozonowaniu, które ma za zadanie zwiększać skuteczność ich działania. Jednak, czy warto ufać producentom? Jak tak naprawdę działają oleje ozonowane?