Kwas hialuronowy to z pewnością jedna z tych substancji, która świetnie znana jest każdej kobiecie. Co ciekawe, substancja ta występuje naturalnie w naszym organizmie, a także jest nieodłącznym sprzymierzeńcem wszelakich zabiegów medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy coraz częściej możemy znaleźć także w naszych kosmetykach do pielęgnacji, gdzie stanowi on główną substancję nawilżającą. Jednak zastosowań kwasu hialuronowego jest nieskończenie wiele. Co więc warto o nim wiedzieć?

Komory normobaryczne to urządzenia, w których panują optymalne warunki ciśnieniowo-tlenowe. Wyższe ciśnienie, większa ilość tlenu, wodoru i dwutlenku węgla sprawiają, że organizm staje się bardzo dobrze dotleniony, co ma doskonały wpływ na jego funkcjonowanie. Z jakich jeszcze powodów warto korzystać z komory normobarycznej?

Nożyczki fryzjerskie, jak sama nazwa wskazuje, są podstawowym narzędziem pracy fryzjera. Wykorzystywane są codziennie i to przez wiele godzin. Muszą być dlatego dobrze dopasowane do dłoni i komfortowe w użytkowaniu. Jak znaleźć naprawdę dobre nożyczki fryzjerskie?

Mimo tego, że trend na zapuszczanie brody nadal cieszy się sporą popularnością, wiele mężczyzn niezmiennie preferuje golenie na gładko. Niestety, bardzo powszechnym problemem są podrażnienia, które utrudniają życie niejednemu dżentelmenowi. Czy golenie bez podrażnień jest możliwe?

Syndrom DDD i DDA ma negatywny wpływ na funkcjonowanie w dorosłym życiu. Profesjonalna terapia poprowadzona przez fachowców pozwoli po wielu latach z innej perspektywy spojrzeć na codzienną rzeczywistość.

Bardzo wiele osób decyduje się na farbowanie włosów i to z różnych powodów. Dla jednych koloryzacja włosów jest sposobem na podkreślenie swojego indywidualnego stylu, dla innych jest to sposób na zakrycie siwych włosów. Oczywiście, aby móc cieszyć się z włosów w dobrej kondycji, niezbędna jest ich odpowiednia pielęgnacja, szczególnie jak zależy nam na utrzymaniu kolor w dobrym stanie. Jakie szampony i odżywki do włosów farbowanych kupić?

Chociaż lato w pełni, to jednak jesień już czai się za rogiem. Zwykle przychodzi nagle i niespodziewanie. Dlatego też warto się na nią przygotować już wcześniej — a przede wszystkim, przygotować na nią swoją szafę. Jeśli chodzi o trendy, jesień zwykle przynosi wiele ciekawych rozwiązań zarówno w przypadku ubrań, jak i dodatków. A jak będzie w tym roku z torebkami? Sprawdźmy, jakie będą najmodniejsze torebki tej jesieni. 

Ból kręgosłupa to bardzo przykra dolegliwość, która może przysparzać naprawdę wielu problemów. Dlatego też takiego objawu nie można bagatelizować! Najlepiej działać od razu, sięgając po sprawdzone sposoby. Jeśli źródło bólu znajduje się w kręgosłupie lędźwiowym, szybką ulgę przynieść może noszenie specjalnego pasa ortopedycznego. 

Lato w pełni, a to nie pozostawia żadnych wątpliwości – nasza skóra wymaga w tym cudownym czasie stosowania kosmetyków, które nie tylko ochronią ją przed działaniem szkodliwych promieni UVA i UVB, ale również dogłębnie ją odżywią i nawilżą, przywrócą naturalne pH oraz zapobiegną występowaniu podrażnień. Zapewne dotąd słyszałaś o kosmetykach naturalnych wzbogaconych w olejki i ekstrakty roślinne. To właśnie one powinny znaleźć się w Twojej kosmetyczce na lato, gdyż stanowią prawdziwy ratunek w wielu sytuacjach. Jako że branża beauty to nasza specjalność, przygotowaliśmy z myślą o Tobie krótki poradnik. Sprawdź, jak pielęgnować skórę latem i jakich produktów nie może zabraknąć!