Zakaz prowadzenia pojazdów w związku ze skazaniem za wykroczenie z art. 87 kodeksu wykroczeń oraz za przestępstwo z art. 178 a kodeksu karnego.

Z rynku pierwotnego czy wtórnego? To najczęstszy dylemat osób, które decydują się na zakup mieszkania i chyba nawet wybór lokalizacji nie spędza aż tak snu z powiek.

Ostatnia dekada to bez wątpienia okres miniaturyzacji i zwiększającej się wydajności dostępnego sprzętu elektronicznego.

Zanim zaczniesz malować, upewnij się, że powierzchnia każdej ze ścian jest w dobrym stanie, gdyż nawet najlepsza farba nie przykryje nierówności, pęknięć oraz dziur.

Inteligentny dom dla większości osób wciąż brzmi jak sceneria żywcem wyciągnięta z planu filmu science-fiction.

Porcelana kostna jest najszlachetniejszym rodzajem porcelany. Najczęściej przekłada się to również na cenę. Każdy fan porcelany tego typu może cieszyć się delikatną porcelaną już od połowy XVIII wieku.

Kute felgi aluminiowe mają szereg zalet i właściwie tylko jedną wadę – wysoką cenę. Kiedy więc warto zdecydować się na ich zakup? Czym wyróżniają się na tle pozostałych typów?

Odstające uszy to jedna z najczęstszych wrodzonych deformacji w okolicy głowy i szyi. Nie jest to jednak problem, który umniejsza funkcjonalności któregokolwiek z narządów, czy zmysłów człowieka.

Uwielbiasz zakupy, ale zawsze do tej pory musiałaś się ograniczać z wydatkami na ubrania, ulubioną biżuterię czy modne akcesoria?

Jasna bądź biała sypialnia to pewny udany poranek. Również dzięki wyborze takich mebli, dopasujemy bez problemów niemal każdy rodzaj łóżka.

loading...

Porady dla czytelników

loading...
loading...