Ponad 70 proc. Polaków ma świadomość, jak ważne jest gromadzenie środków z myślą o przyszłości, ale tylko 50 proc. osób faktycznie odkłada oszczędności.

Chcesz wymienić samochód, a może myślisz o kupnie swojego pierwszego pojazdu? To decyzja, która z pewnością będzie miała wpływ na Twoje życie, a także budżet. Co zrobić gdy fundusze nie pozwalają na kupno samochodu?

Oferta parabankowa od dawna jest kojarzona z chwilówki. Ten rodzaj pożyczek spopularyzował branżę instytucji pozabankowych i jak się okazuje zaczyna konkurować z ofertą dostępną w bankach.

Nawet 80 proc. Polaków ubezpiecza mieszkanie, ale większość z nich ogranicza się wyłącznie do najbardziej podstawowej oferty.

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Poznańskie, zarówno uczestnikom jak i wystawcom dostarczyły ogromnych emocji.

Choć w urządzaniu mieszkania możemy naprawdę puścić wodze fantazji, rozmiar poszczególnych pomieszczeń może nas czasem mocno ograniczyć.

Księga wieczysta to publiczny rejestr nieruchomości. Prowadzona jest przez sąd rejonowy właściwy dla lokalizacji nieruchomości.

O skórze małych dzieci, niemowląt mówi się, że jest jak aksamit. Z idealną gładkością bywa różnie, a już na pewno jest zdecydowanie bardziej delikatna i wrażliwa niż szlachetna tkanina.

Farby przemysłowe to produkty specjalnego przeznaczenia. Mają na celu ochronę różnego typu powierzchni poddawanych intensywnej eksploatacji, obciążeniom czy też agresywnemu działaniu rozmaitych substancji.

Czy iPhone 7 jest rzeczywiście dobrą inwestycją dla każdego maniaka technologii? Odkryj jego poszczególne parametry i porównaj z innymi modelami.

loading...

Porady dla czytelników

loading...
loading...