Masywne buty, jakimi niewątpliwie są botki na traktorowej podeszwie, mogą wywoływać mieszane uczucia. Czy da się je wystylizować tak, aby wyglądały kobieco?

Z czym zestawić botki na traktorowej podeszwie?

Mało oryginalne będzie stwierdzenie, że taki but to świetna sprawa do klasycznych rurek, czy mom jeans + skórzanej kurtki. Jest to oczywiście jedna z opcji, ale dość banalna – jeśli lubisz eksperymentować i Twoje stylizacje zazwyczaj są oryginalne, spróbuj zestawić taki but w kolorze czarnym, z tiulową spódnicą midi – dodasz swojej kompozycji rockowego pazura i możesz w ten sposób świetnie wyrazić siebie. Jeśli zdecydujesz się na traktorową podeszwę i botki w kolorze beżowym, fenomenalnie zgrają się z długą, kwiecistą, jesienną sukienką. Ten kolor pomoże też optycznie wydłużyć nogę i stopa wcale nie będzie wyglądać na szerszą. Zobacz na 7buty.pl/blog/modne-botki-na-traktorowej-podeszwie-od-reserved.

Jedna para butów – wiele modowych możliwości nie tylko na jesień

Jeśli lubisz bawić się modą i nie straszne Ci oryginalne stylizacje, botki na traktorowej podeszwie, jakich wiele na 7buty.pl/damskie/botki, są stworzone dla Ciebie. Są to buty specyficzne, więc pamiętaj o tym aby podczas przymierzania dobrać te, w których Twoja stopa będzie czuć się najwygodniej. Tego typu obuwie kojarzy się zazwyczaj z chłodniejszymi dniami, często jesiennymi, ale w zależności od fasonu, bez problemu można dobrać takie i na wiosnę. Trendy z roku na rok pozwalają nam na coraz większą dowolność i zabawę stylizacjami, dlatego nikogo nie będzie szokować miksowanie tego rodzaju buta czy ze zwiewną sukienką, czy obcisłą mini.

Jak dbać o buty w chłodniejsze, jesienne dni?

Z pewnością dbanie o obuwie w okresach jesieni i zimy, gdzie pogoda jest często deszczowa, a temperatury coraz niższe, o wiele trudniej niż w ciepłe pory roku utrzymać buty w dobrym stanie. Pamiętaj, że botki na traktorowej podeszwie, mimo że praktyczne, bo dzięki temu że są wysokie, zazwyczaj nie przemakają, również potrzebują troski. Nie dopuszczaj do zostawiania ich zabłoconych, staraj się aby po każdym wyjściu przetrzeć je szmatką, a najlepiej zaimpregnuj je impregnatem odpowiednim dla wykorzystanego tworzywa. W przypadku butów czarnych jest nieco prościej, chociaż nierzadko musimy zmierzać się z widoczną solą w okresach zimowych, to przy beżowych trzeba dodatkowo pilnować, aby się brzydko nie zarysowały. Jednak przy odpowiedniej uważności, będą służyć nam przez lata i w dodatku mogą stanowić najbardziej wygodną parę butów w Twoich zbiorach i odnaleźć się w różnorodnych stylizacjach!

Look jak z wybiegu mody, bez względu na okoliczności

Buty takie jak botki na traktorowej podeszwie, mimo oryginalnego wyglądu są tak naprawdę uniwersalne. Sprawdzą się do pracy, na zakupy, obiad z koleżankami, czy ważną rozmowę. Mogą podkreślać pewność siebie i być dodatkowym atutem podczas ważnych spotkań – nawet tych formalnych, gdzie zamiast bluzy przyodziewasz koszulę. Jeśli chcesz być zauważoną i pożegnać się z łatką szarej myszki, dopełnij swój look o takie obuwie. Odpowiadając na pytanie postawione już w tytule – teraz już doskonale wiesz, że stylizacja z takimi butami może wyglądać lekko!

Artykuł sponsora/partnera - zawiera lokowanie produktu/marki