Moda nie pozwala o sobie zapomnieć. Dopiero co pożegnaliśmy się z wiosną i latem, a już przyszedł czas na zimę i nowe trendy! A może wcale nie takie nowe? Co jest modne w tym sezonie?

Kolorowo!

Nie obawiaj się, że ten sezon jesień/zima będzie nudny. Nic takiego Ci nie grozi. Jeśli kochasz kolory i nie boisz się ich łączyć, możesz odetchnąć z ulgą – trendy to pochwalają. Czerwień, żółć, niebieski, mocna zieleń, to kolory, które świetnie mają się nie tylko latem, ale także jesienią i zimą. Przynajmniej w tym roku. Dla tych, którzy wolą trochę mniej odważne kolory, pozostają inne rozwiązania, takie jak camelowe brązy. One właściwie nigdy nie wychodzą z mody. Jeśli więc masz camelowy płaszcz czy swetry, nie chowaj ich w szafie! Żywe kolory powinny pojawić się też w wierzchniej odzieży. Długie płaszcze i kurtki nie muszą być tylko czarne. Koniecznie sprawdź, jakie kolory płaszczyków i kurtek proponuje Bialcon https://bialcon.pl/odziez/kurtki-damskie/dlugie-kurtki-damskie.

Skóra wraca do łask!

To wielki come back, którego niektórzy się nie spodziewali. A jednak, skóra ma się bardzo dobrze i naprawdę pięknie prezentuje się nie tylko na wybiegach, ale też na ulicach. Mowa nie tylko o skórzanych płaszczach i kurtkach, ale też spódnicach i spodniach oraz dodatkach. Nie bój się więc wyjść na spacer w skórzanej kurtce, która w szafie czekała na lepsze czasy. Właśnie nastały!

Klasyka zawsze popłaca

W tym sezonie, jak i w wielu innych, modne jest też to, co klasyczne. Właściwie nie spodziewamy się, by klasyka kiedykolwiek wyszła z mody. W tym sezonie na wyróżnienie zasługuje jednak przede wszystkim kratka, która zdominowała wybiegi. Delikatna krata w kolorach zgaszonych, niezbyt rzucających się w oczy, a także czerni i bieli – to jest to! Oczywiście płaszcze w kratę zawsze idealnie się prezentowały, podobnie jak marynarki czy spódnice. Spodnie w kratę także warto wyciągnąć z szafy i nareszcie odświeżyć.

Wiesz już, co jest modne w tym sezonie? W takim razie wybierz swoje najlepsze ubrania i wybierz się na spacer, spotkanie ze znajomymi czy randkę, by dumnie pokazać, jak świetnie znasz się na modzie.