W Gdańsku po raz pierwszy w historii dyscypliny odbyły się Mistrzostwa Polski Pitbike Off-road. Pitbike'i to minimotocykle o pojemności do 190 cm sześc.

Serdecznie zapraszamy 24 czerwca na Noc Kupały na zamku w Brodnicy. Rozpoczęcie inscenizacji godz. 21:30.

16 lipca br. zapraszamy nad j. Niskie Brodno, gdzie w ramach promocji projektu „Zagospodarowanie turystyczne i rekreacyjne brzegów jeziora Niskie Brodno w Brodnicy” współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 odbędzie się festyn rodzinny.

Na tegoroczne Dni Brodnicy, które odbywać się będą od 25 czerwca do 3 lipca zaplanowano wiele atrakcji.

Do 30 CZERWCA 2022 trwa nabór uczestników, w wieku 10-18 lat, na BEZPŁATNE szkolenia, w formie zdalnej, pn. ,,EDUKACJA ONLINE".

14 czerwca zakończył się cykl zajęć z podstaw języka polskiego dla uchodźców wojennych z Ukrainy przebywających w Brodnicy.

6 sierpnia 2022 r. na brodnickim Przedzamczu odbędzie się festiwal Rap & Reggae Night.

Sesja absolutoryjna.

Kujawsko-Pomorska Federacja Organizacji Pozarządowych po okresie przerwy, spowodowanej przede wszystkim pandemią, przygotowała cykl czterech spotkań dla organizacji pozarządowych z regionu, które będą okazją do dyskusji, rozmów i wymiany pomysłów między stowarzyszeniami i fundacjami. Drugie ze spotkań zaplanowane zostało na 21 czerwca br. w Brodnicy w Domu Harcerza.

25 i 26 czerwca br. zapraszamy na Festiwal "Jakubowe wędrowanie".