Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Programie Wczesnego Wykrywania Raka Płuca (WWRP) za Pomocą Niskodawkowej Tomografii Komputerowej (NDTK) prowadzonym dla makroregionu północnego przez Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku (UCK).

Brodnicki Dom Kultury oraz Burmistrz Brodnicy Jarosław Radacz zapraszają na XIII edycję Miejskiego Przeglądu Pieśni i Piosenki Patriotycznej.

Jest pewność, że dokumentacja budowy południowej obwodnicy Brodnicy przygotowana przez Urząd Miejski w Brodnicy po dokonaniu korekt może być wykorzystana do realizacji inwestycji.

W związku z pojawiającymi się informacjami o osobach podszywających się pod rachmistrzów spisowych, którzy chodzą i próbują namówić mieszkańców do „spisania się" z ich pomocą przypominamy kwietniowe metody spisu.

Rzad przedłużył obowiązujące zasady bezpieczeństwa do 25 kwietnia z wyjątkiem hoteli, które będą zamknięte do 3 maja włącznie.

W dniu 19 kwietnia 2021 r. przy Pałacu Anny Wazówny ul. Zamkowa w Brodnicy zostaną przeprowadzone badania mammograficzne.

Nadal można korzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego.

Zapraszamy do oglądania Miejskiego Serwisu Telewizyjnego z dnia 13 kwietnia 2021r.

Trwa rekrutacja do nowego programu społeczno-edukacyjnego "Kuźnia Liderów Regionu" organizowanego przez Urząd Marszałkowski przy współpracy z Laboratorium św. Jana Pawła II.

Rząd zdecydował się na przedłużenie obowiązujących zasad bezpieczeństwa do 18 kwietnia 2021 r.