Rośnie zainteresowanie świadczeniem z programu „Dobry start”.

17 i 25 sierpnia 2021 Brodnicki Dom Kultury oraz Pomorskie Towarzystwo Muzyczne zapraszają wszystkich melomanów na bezpłatne koncerty towarzyskie, w ramach projektu "WAKACJE MUZYCZNE Z PASJĄ".

Tegoroczna odsłona Cisowianka Mazovia MTB Marathon w Brodnicy obudzi w kolarzach najdziksze sportowe instynkty.

Burmistrz Brodnicy oraz Dowódca 4. Brodnickiego Pułku Chemicznego zapraszają na uroczystość z okazji 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Badania mammograficzne.

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku informuje o Programie Profilaktyka miażdżycy tętnic i chorób serca szansą na wydłużenie aktywności zawodowej mieszkańców makroregionu północnego (tj. województw pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego).

Urząd Miejski w  Brodnicy informuję o najważniejszych terminach zawartych w uchwale antysmogowej dla województwa kujawsko-pomorskiego*):

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Brodnicy informuje o podstawowych zasadach dotyczących bioasekuracji w obszarze objętym ograniczeniami I, które należy spełnić aby móc przemieszczać świnie poza obszar objęty ograniczeniami. Informacja ta skierowana jest do hodowców trzody chlewnej powiatu brodnickiego.

Program grantowy „Konwersja cyfrowa domów kultury", uruchomiony w ramach programu operacyjnego Polska Cyfrowa jest elementem działań wspierających instytucje kultury w związku z pandemią covid-19.

Pandemia COVID-19 i wprowadzone w związku z nią obostrzenia przyczyniły się do izolacji osób starszych pogłębiając uczucie samotności, niepewności i niepokoju.