Rozbudowa Brodnickiego Centrum Caritas o pomieszczenia dla środowiskowego domu samopomocy i bursy szkolnej – 12 kwietnia w Urzędzie Marszałkowskim odbyło się uroczyste podpisanie umowy o dofinansowanie projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Zapraszamy przedsiębiorców na spotkanie pn."UNIJNE POŻYCZKI DLA FIRM NA INWESTYCJE I ROZWÓJ". Organizatorem spotkania jest Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o

19 kwietnia 2018r. o godz. 13.00 w Sali Bankietowej Pałacu Anny Wazówny odbędzie się XXXIV sesja Rady Miejskiej w Brodnicy

17 kwietnia 2018 r. w godzinach od 12.00 do 14.30 w Starostwie Powiatowym w Brodnicy (ul. Kamionka 18, sala nr 102) dyżurować będą specjaliści Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Grudziądzu.

W związku z pracami związanymi z termomodernizacją siedziby Urzędu Miejskiego w Brodnicy uprzejmie informujemy, że w dniu 05 (czwartek) kwietnia br. w godz. 14.00 - 15.30 nie będzie można załatwiać spraw urzędowych drogą elektroniczną.

W tym roku kontynuowana będzie modernizacja jezdni i ścieżki pieszo-rowerowej przy ul. Kolejowej. Realizacja inwestycji możliwa jest dzięki finansowemu wsparciu udzielonemu przez miasto powiatowi.

Rozpoczęły się prace termomodernizacyjne czterech budynków użyteczności publicznej w Brodnicy: Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 1, hali sportowej przy ul. 3 Maja oraz budynku Urzędu Miejskiego w Brodnicy.

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, Przed Państwem szansa bezpłatnego zaszczepienia dzieci przeciw pneumokokom – jednych z najbardziej groźnych bakterii wywołujących ciężkie choroby i często pozostawiających powikłania na całe życie.

3 kwietnia 2018 roku o godz. 17.30 w Brodnickim Domu Kultury odbędzie się koncert pt.„Muzyka Łączny”. Podczas spotkania usłyszymy utwory inspirowane muzyką górali karpackich.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez serwis internetowy Clicktrans.pl. Aby wziąć w nim udział, należy stworzyć pracę na temat: "Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie kujawsko – pomorskim". W pracy można posłużyć się tekstem, zdjęciami lub materiałem filmowym własnego autorstwa.