abler2016

W Osiedlowym Ośrodku Kultury w Brodnicy ruszają zajęcia taneczne i rytmika dla dzieci.

Zapraszamy w dniach 11 - 15 września br. do naszych placówek na „Tydzień Przedsiębiorcy”.

NIE ODPUSZCZAMY i 30 WRZEŚNIA RUSZAMY Z TRZECIĄ EDYCJĄ MUZYCZNEGO TURNIEJU RAP WARS!!

Burmistrz Brodnicy i Komendant Hufca ZHP Brodnica zapraszają na uroczyste otwarcie Domu Harcerza 1 września 2017 r. o godz. 16.15 przy ul. Nad Drwęcą 30.

Informujemy, że z dniem 1 września 2017 r. „Nocna i świąteczna opieka zdrowotna” przeniesiona zostanie do budynku głównego brodnickiego szpitala i będzie prowadziło do niej „WEJŚCIE SZPITAL” od ulicy Wiejskiej.

7 niepowtarzalnych koncertów, największe hale, niemal 40 000 uczestników i same gwiazdy- zapraszamy na Orkiestra w Rytmie Disco!

Burmistrz Brodnicy, parafia pw. Jezusa Miłosiernego w Brodnicy oraz Rycerze Kolumba zapraszają na koncert charytatywny na rzecz poszkodowanych w sierpniowej nawałnicy „Brodniczanie Gminie Brusy”.

26 sierpnia br. o godzinie 17.30 na przedzamczu w Brodnicy odbędzie się zakończenie lata z firmą Vorwerk. Na scenie wystąpią zespoły Babylon oraz Do Dna.

Komenda Powiatowa Policji w Brodnicy prowadzi poszukiwania za osobą zaginioną tj. Natalią Aleksandrowicz, ur. 11.06.2003r. zam. Brodnica,  która wczoraj (20.08.) około godz. 16.00 wyszła z miejsca zamieszkania i do dnia dzisiejszego nie nawiązała kontaktu z rodziną.