książki, które warto przeczytać

Zaczytani

Artykuły zawierają lokowanie produktu, marki lub wskazanie sponsora

Gasnące światło

udostępnij

„Gasnące światło” – powieść pełna zagadek kryminalnych.


„Gasnące światło” opowiada historię młodej kobiety, której życie zostało naznaczone przez wydarzenia z przeszłości.


Listopadowa noc 2002 roku. Ośmioletnia Amelia Butkiewicz usłyszała szept dwóch nieznanych osób. Pełna przerażenia zajrzała przez otwarte drzwi do sypialni rodziców. To, co zobaczyła, już na zawsze zmieniło jej życie. W poświacie lampki ujrzała mnóstwo krwi i ostrze noża. Dziewczynka w panice ukryła się pomiędzy kuchennymi szafkami. W tym czasie mordercy uciekli z miejsca zbrodni. Mimo usilnych starań policji i prokuratury sprawców brutalnej zbrodni nie udało się zidentyfikować.


Po tragicznych zdarzeniach Amelię zaadoptowali Kamila i Rafał Benderowie. By chronić ją przed mordercami, postanowili zmienić jej tożsamość. Amelia Butkiewicz stała się Amalią Bender, przez bliskich nazywaną Alią.


To jednak dopiero początek dramatycznych wypadków w kryminale Hanny Greń.


Lipiec 2020 roku. Alia przyjeżdża na urodziny Rafała. Miłe popołudnie zostaje jednak zakłócone przez niespodziewaną wizytę byłego narzeczonego Amalii. Wkrótce okazuje się, że najgorsze ma się dopiero wydarzyć.


Kto stoi za morderstwem Butkiewiczów? Co zdarzyło się podczas urodzin Rafała? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w najnowszej powieści kryminalnej Hanny Greń.

OSTATNIE WPISY

Wybrane losowo

Tilly i książkowi wędrowcy
Poprzednie

Tilly i książkowi wędrowcy

Przyjęcie
Dalej

Przyjęcie