artykuły tematyczne

Porady

Artykuły zawierają lokowanie produktu, marki lub wskazanie sponsora

Jak uzyskać leasing bez wychodzenia z domu?

Leasing to jedna z najpopularniejszych form finansowania przedsiębiorstw, która umożliwia korzystanie z różnych przedmiotów, takich jak, sprzęt komputerowy, maszyny, oprogramowanie, meble, bez konieczności pokrywania kosztów ich zakupu. Zakłada zawarcie umowy, na mocy której leasingodawca (firma leasingowa) kupuje i udostępnia określone aktywa na rzecz leasingobiorcy, który z kolei płaci regularne raty za prawo do ich używania. Zakres, warunki i koszty leasingu mogą różnić się w zależności od wielu czynników, takich jak rodzaj leasingu, rodzaj przedmiotu leasingu, sytuacja finansowa leasingobiorcy, warunki rynkowe i regulacje prawne. W poniższym artykule odpowiemy, ile trwa załatwianie leasingu z GRENKE i w jaki sposób przebiega. Zachęcamy do lektury!

Leasing z GRENKE

Klienci, którzy są zainteresowani wzięciem w leasing innych przedmiotów niż samochody, np. mebli, oprogramowania, sprzętu IT, mogą skorzystać z propozycji firmy leasingowej GRENKE. Przedsiębiorstwo działa niezależnie od banków czy konkretnych producentów. Umożliwia swobodny wybór przedmiotów  leasingu, nie ograniczając się do konkretnych marek.

Specjalizacją GRENKE jest przede wszystkim finansowanie IT i najnowszych technologii, wyposażenia biurowego i sprzętu telekomunikacyjnego, przeróżnych urządzeń , systemów bezpieczeństwa, czy też maszyn. Ponadto, firma wspiera zieloną energię, finansując przedmioty, będące przyjazne dla środowiska, takie jak systemy fotowoltaiczne czy pompy ciepła.

Proces udzielenia leasingu

Dzięki GRENKE klienci mają możliwość skorzystania z łatwej i szybkiej procedury wnioskowania o leasing. Firma stawia przede wszystkim na maksymalne uproszczenie procedur leasingowych tak, aby formalności można było jak najszybciej załatwić.

Za pomocą aplikacji internetowej kalkulatora rat leasingowych system sam przeliczy raty leasingu, a użytkownik od razu może złożyć wniosek online. Czynność ta trwa zaledwie kilka minut. Wystarczy wpisać wartość i rodzaj sprzętu, który planuje się wziąć w leasing lub po prostu wczytać pro formę albo dokument zamówienia, zawierający dane przedmiotu.

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK LEASINGOWY ONLINE W 4 KROKACH:

  1. Wejdź na stronę https://newonline.leasingoptymalny.pl/.
  2. Sprawdź kalkulację dla podanej przez Dostawcę wartości przedmiotu.
  3. Wypełnij wymagane pola wniosku online. Potwierdzenie złożenia wniosku otrzymasz natychmiast mailem.
  4. Potwierdź złożenie wniosku poprzez dokonanie przelewu weryfikacyjnego. Po otrzymaniu danych z przelewu weryfikacyjnego, jego kwota jest w ciągu 7 dni zwracana na konto wnioskodawcy.

Korzystanie z kalkulatora online jest bardzo proste. Umożliwia złożenie wniosku leasingowego bardzo szybko, wystarczy dostęp do Internetu. Wszystko, co należy zrobić, jest opisane na stronie. Postępując zgodnie z instrukcjami, można złożyć wniosek leasingowy w kilka minut, a decyzja o możliwości udzielenia leasingu zostanie przekazana niezwłocznie. Informacje o dalszych krokach wnioskodawca otrzymuje bezpośrednio drogą mailową.

Podsumowanie

Leasing jest popularnym i efektywnym narzędziem finansowania, które pozwala przedsiębiorstwom korzystać z różnych aktywów bez konieczności wydawania własnych pieniędzy na rozwój firmy. GRENKE oferuje atrakcyjne rozwiązania leasingowe, które obejmują łatwe i szybkie procedury wnioskowania online. Przy pomocy aplikacji internetowej wniosek o leasing można złożyć całkowicie zdalnie, wystarczy dostęp do Internetu.  

Materiał przygotowny we współpracy z GRENKE Leasing & Faktoring.

NAWIGACJA

WYRÓŻNIONE

Jak opiekować się osobą z zaawansowaną demencją?

Szkło polimerowe: Jak technologia zmienia świat materiałów budowlanych?

Materiał na okna – co wybrać - jakie okna wybrać

Wybierz elektryczne łóżko obrotowe

Projektowanie wnętrz - sztuka tworzenia przestrzeni, które spełniają marzenia

Adwokat, prawnik czy radca prawny - jaka jest różnica między tymi zawodami?

Chcesz zostać strażnikiem więziennym? Oto co musisz zrobić!

Rytuał pielęgnacji brody: jak właściwie stosować olejki do brody?

Zakupy w sklepie z bielizną – od kącika z koronkami po regał z bokserkami!

Jak oświetlić ścianę za telewizorem?

Materac 140 × 200 – czy będzie odpowiedni dla dwóch osób?

Nowoczesne vs. tradycyjne baterie kuchenne - co wybrać?

Cięcie laserem: Jak technologia przekształca obróbkę metali

Czym jest komora hiperbaryczna i jakie korzyści niesie dla zdrowia?

Kanapa tapicerowana do salonu – parametry, na które powinieneś zwrócić uwagę

Komu powierzyć inwestycję mieszkaniową?

Cement w budownictwie

Piec modułowy - co to?

Krok w jesienną modę – odkryj idealne buty Adidas na sezon 2023

Poznański rynek deweloperski w przyszłości: Trendy, prognozy i perspektywy na kolejne lata

Tags

Kategorie