artykuły tematyczne

Porady

Artykuły zawierają lokowanie produktu, marki lub wskazanie sponsora

Jak uzyskać leasing bez wychodzenia z domu?

Leasing to jedna z najpopularniejszych form finansowania przedsiębiorstw, która umożliwia korzystanie z różnych przedmiotów, takich jak, sprzęt komputerowy, maszyny, oprogramowanie, meble, bez konieczności pokrywania kosztów ich zakupu. Zakłada zawarcie umowy, na mocy której leasingodawca (firma leasingowa) kupuje i udostępnia określone aktywa na rzecz leasingobiorcy, który z kolei płaci regularne raty za prawo do ich używania. Zakres, warunki i koszty leasingu mogą różnić się w zależności od wielu czynników, takich jak rodzaj leasingu, rodzaj przedmiotu leasingu, sytuacja finansowa leasingobiorcy, warunki rynkowe i regulacje prawne. W poniższym artykule odpowiemy, ile trwa załatwianie leasingu z GRENKE i w jaki sposób przebiega. Zachęcamy do lektury!

Leasing z GRENKE

Klienci, którzy są zainteresowani wzięciem w leasing innych przedmiotów niż samochody, np. mebli, oprogramowania, sprzętu IT, mogą skorzystać z propozycji firmy leasingowej GRENKE. Przedsiębiorstwo działa niezależnie od banków czy konkretnych producentów. Umożliwia swobodny wybór przedmiotów  leasingu, nie ograniczając się do konkretnych marek.

Specjalizacją GRENKE jest przede wszystkim finansowanie IT i najnowszych technologii, wyposażenia biurowego i sprzętu telekomunikacyjnego, przeróżnych urządzeń , systemów bezpieczeństwa, czy też maszyn. Ponadto, firma wspiera zieloną energię, finansując przedmioty, będące przyjazne dla środowiska, takie jak systemy fotowoltaiczne czy pompy ciepła.

Proces udzielenia leasingu

Dzięki GRENKE klienci mają możliwość skorzystania z łatwej i szybkiej procedury wnioskowania o leasing. Firma stawia przede wszystkim na maksymalne uproszczenie procedur leasingowych tak, aby formalności można było jak najszybciej załatwić.

Za pomocą aplikacji internetowej kalkulatora rat leasingowych system sam przeliczy raty leasingu, a użytkownik od razu może złożyć wniosek online. Czynność ta trwa zaledwie kilka minut. Wystarczy wpisać wartość i rodzaj sprzętu, który planuje się wziąć w leasing lub po prostu wczytać pro formę albo dokument zamówienia, zawierający dane przedmiotu.

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK LEASINGOWY ONLINE W 4 KROKACH:

  1. Wejdź na stronę https://newonline.leasingoptymalny.pl/.
  2. Sprawdź kalkulację dla podanej przez Dostawcę wartości przedmiotu.
  3. Wypełnij wymagane pola wniosku online. Potwierdzenie złożenia wniosku otrzymasz natychmiast mailem.
  4. Potwierdź złożenie wniosku poprzez dokonanie przelewu weryfikacyjnego. Po otrzymaniu danych z przelewu weryfikacyjnego, jego kwota jest w ciągu 7 dni zwracana na konto wnioskodawcy.

Korzystanie z kalkulatora online jest bardzo proste. Umożliwia złożenie wniosku leasingowego bardzo szybko, wystarczy dostęp do Internetu. Wszystko, co należy zrobić, jest opisane na stronie. Postępując zgodnie z instrukcjami, można złożyć wniosek leasingowy w kilka minut, a decyzja o możliwości udzielenia leasingu zostanie przekazana niezwłocznie. Informacje o dalszych krokach wnioskodawca otrzymuje bezpośrednio drogą mailową.

Podsumowanie

Leasing jest popularnym i efektywnym narzędziem finansowania, które pozwala przedsiębiorstwom korzystać z różnych aktywów bez konieczności wydawania własnych pieniędzy na rozwój firmy. GRENKE oferuje atrakcyjne rozwiązania leasingowe, które obejmują łatwe i szybkie procedury wnioskowania online. Przy pomocy aplikacji internetowej wniosek o leasing można złożyć całkowicie zdalnie, wystarczy dostęp do Internetu.  

Materiał przygotowny we współpracy z GRENKE Leasing & Faktoring.

NAWIGACJA

WYRÓŻNIONE

Dlaczego warto wybrać grzejnik stalowy?

Nauka pływania dla dzieci i dorosłych w Korzennej

Odkryj sekrety zdrowej kuchni z lokalnym cateringiem dietetycznym Freshlab!

Ciągłe zapotrzebowanie na JavaScript

Klamki Corona – elegancja i funkcjonalność dla Twoich drzwi

Jak wybrać domenę dla firmy?

Jak łączyć różne style dekoracyjne w harmonijną całość?

Dlaczego warto postawić na powłokę grafenową na samochód?

Minimalizm w aranżacji - Jak minimalistyczne regały wpisują się w trendy współczesnego designu.

Praca w Bydgoszczy dla absolwentów. Jak wygląda rynek pracy dla młodych specjalistów?

Import towarów: Kluczowe informacje o cłach i podatkach

Ograniczenie władzy rodzicielskiej a pozbawienie władzy rodzicielskiej – różnice

Termomodernizacja domu przed zakupem pompy ciepła

Wybór odpowiedniego tłumacza – czego szukać przy poszukiwaniu usług tłumaczeniowych?

Mieszkanie lub dom na Costa del Sol – jaką lokalizację wybrać?

Depilacja pach – przewodnik po najskuteczniejszych metodach

Kompleksowe Rozwiązania Budowlane: Płyty Warstwowe na Dachy i Elewacje

Jak radzić sobie z nietrzymaniem moczu podczas wakacyjnej podróży? 10 rzeczy, które musisz wiedzieć

Zbilansowane nawożenie buraków cukrowych

Nawożenie ziemniaka jadalnego

Tags

Kategorie