artykuły tematyczne

Porady

Artykuły zawierają lokowanie produktu, marki lub wskazanie sponsora

Wymiana wyświetlacza Xiaomi – dlaczego warto?

Xiaomi to stosunkowo nowa marka na rynku smartfonów, dostępna w Polsce od 2016 roku. Tanie, lecz wysokiej jakości urządzenia chińskiego producenta szybko zyskały wielu zwolenników, a firma dołączyła do najpopularniejszych potentatów na rynku telefonów. Co zrobić, gdy w Twoim smartfonie Xiaomi zdarzyła się usterka, wskutek której ekran uległ uszkodzeniu? Zobacz, jak sobie z tym poradzić!

Czy warto naprawiać wyświetlacz?

Wiele osób wciąż wychodzi z założenia, że urządzeń takich, jak telefony, telewizory, komputery, pralki czy lodówki nie warto już naprawiać, ponieważ z powodu zastosowanej w nich elektroniki koszty napraw są znacznie większe niż przed laty. W przypadku smartfonów nie do końca się to sprawdza. Wymiana wyświetlacza w takim urządzeniu, jak Xiaomi Redmi 9 (https://gsmok.pl/wyswietlacze-xiaomi-redmi-9-m2955-c106) może oznaczać wydatek nawet kilkukrotnie mniejszy niż koszt nowego telefonu.

Cena to jednak niejedyny argument przemawiający za naprawą. Kolejny to różnorodność i jakość dostępnych akcesoriów. Na sprawdzonych stronach z akcesoriami do telefonów Xiaomi (np. https://gsmok.pl/xiaomi-p46) każdy serwisant znajdzie dziesiątki wyświetlaczy do większości najpopularniejszych modeli smartfonów. Są dostępne zarówno wyświetlacze oryginalne, jak i jakościowe zamienniki, które również spełnią oczekiwania wielu użytkowników. Ten drugi wybór pozwala oczywiście dodatkowo zmniejszyć koszty naprawy, bez uszczerbku na jakości podzespołów. 

Wymiana wyświetlacza – w serwisie czy samodzielnie?

Mimo, iż wymiana wyświetlacza w smartfonie nie jest bardzo skomplikowanym zadaniem, wymaga dużej precyzji i wiedzy. Znajdziesz oczywiście poradniki w sieci, które mogą pomóc Ci w ewentualnej samodzielnej wymianie, lecz mimo wszystko może być to dosyć trudne, a ryzyko uszkodzenia kolejnych podzespołów duże. Aby wykonać naprawę niezbędne będą specjalistyczne narzędzia, wiedza i doświadczenie. Jeżeli więc zależy Ci na tym, aby wyświetlacz był poprawnie zainstalowany oraz służył Ci jak najdłużej, warto skorzystać z usług profesjonalnego serwisu. Fachowcy przeprowadzą odpowiednią diagnostykę, przygotują wycenę i skontaktują się z klientem. 

Zniszczony wyświetlacz w smartfonie Xiaomi nie musi oznaczać konieczności rozstania się z Twoim ulubionym telefonem! Wymień ekran w profesjonalnym serwisie GSM i przedłuż żywotność swojego smartfonu o kolejne miesiące, a nawet lata - bez utraty danych, zdjęć, wideo, aplikacji czy ważnych kontaktów! Warto postawić na fachową pomoc! 

NAWIGACJA

WYRÓŻNIONE

Tags

Kategorie