artykuły tematyczne

Porady

Artykuły zawierają lokowanie produktu, marki lub wskazanie sponsora

Co znajduje się w plecaku PSP R1?

Ratownicy medyczni czy strażacy mają bardzo odpowiedzialną pracę, która wymaga od nich nie tylko doświadczenia, kompetencji i natychmiastowego działania w nawet najtrudniejszych okolicznościach. W zawodzie tym konieczne jest również sięganie po niezbędny sprzęt, który będzie w ich codziennym wyposażeniu. Z myślą o wszystkich osobach, które wykonują tak poważne i wymagające zadania każdego dnia, powstał zestaw ratownictwa medycznego - plecak PSP R1, który jest dedykowany wszystkim jednostkom, które wchodzą w skład Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. To przemyślany zestaw obejmujący wszystkie akcesoria wykorzystywane do udzielania pierwszej pomocy zgodnie z obowiązującymi procedurami. Podpowiadamy, co znajduje się na wyposażeniu tego plecaka.

Plecak PSP R1 - co powinno w nim być?

Plecak PSP R1 zawiera niezbędne akcesoria, które ratownicy medyczni wykorzystują w swojej pracy do udzielania pierwszej pomocy kwalifikowanej osobom, które są na miejscu zdarzeń. To właśnie ten zestaw ma posłużyć do zabezpieczenia oraz przywrócenia drożności dróg oddechowych, prowadzenia oddechu kontrolowanego bądź wspomaganego i tlenoterapii, unieruchomienia złamań bądź ich podejrzeń czy też zwichnięć, zadbania o komfort termiczny, tamowania krwotoków, opatrywania oparzeń i ran, a także do ochrony osobistej. Dlatego, jak widać, zestaw ten stanowi kompleksowe wyposażenie, które może się przydać w szeregu rozmaitych sytuacji.


W skład każdego takiego plecaka wchodzą rurki ustno-gardłowe Guedela, maski krtaniowe, wskaźnik dwutlenku węgla w powietrzu wydychanym, ssak mechaniczny, worek samorozprężany dla dorosłych oraz inny dla dzieci, filtry bakteryjne, reduktor łączący butlę tlenową, butla tlenowa, zestaw do tlenoterapii biernej, kołnierz ortopedyczny PATRIOT, szyny Kramera, folia izotermiczna, zestaw opatrunków różnej wielkości do opatrywania ran i krwotoków (w tym gazy, opaski elastyczne czy dziane, siatki opatrunkowe, przylepce, płyn do dezynfekcji, rękawiczki), przewód tlenowy, deska ortopedyczna Iron Duck 18, zestaw oparzeniowy, opatrunek wentylowy, opaska uciskowa.

Sklep dla ratowników medycznych - jakość i wygoda

Zastanawiasz się, gdzie możesz kupić wysokiej jakości sprzęt dedykowany ratownikom medycznym i nie tylko? Wszystkie niezbędne rozwiązania, które powinny znaleźć się w wyposażeniu każdej osoby wykonującej taki zawód, znajdziesz w jednym miejscu. Sklep ze sprzętem medycznym Czarmed oferuje to, co każdy ratownik musi mieć na wyciągnięcie ręki w codziennej pracy. To wyłącznie wyselekcjonowane, najwyższej jakości rozwiązania dające pewność, że sięga się po to, co jest rzeczywiście najlepsze. Będąc ratownikiem, nie można stosować żadnych półśrodków, a wybierać wyłącznie solidne, profesjonalne produkty, które mają za zadanie ratować czyjeś życie. Skompletuj je w wygodny sposób, korzystając z oferty sklepu już teraz.

NAWIGACJA

WYRÓŻNIONE

Jak opiekować się osobą z zaawansowaną demencją?

Szkło polimerowe: Jak technologia zmienia świat materiałów budowlanych?

Materiał na okna – co wybrać - jakie okna wybrać

Wybierz elektryczne łóżko obrotowe

Projektowanie wnętrz - sztuka tworzenia przestrzeni, które spełniają marzenia

Adwokat, prawnik czy radca prawny - jaka jest różnica między tymi zawodami?

Chcesz zostać strażnikiem więziennym? Oto co musisz zrobić!

Rytuał pielęgnacji brody: jak właściwie stosować olejki do brody?

Zakupy w sklepie z bielizną – od kącika z koronkami po regał z bokserkami!

Jak oświetlić ścianę za telewizorem?

Materac 140 × 200 – czy będzie odpowiedni dla dwóch osób?

Nowoczesne vs. tradycyjne baterie kuchenne - co wybrać?

Cięcie laserem: Jak technologia przekształca obróbkę metali

Czym jest komora hiperbaryczna i jakie korzyści niesie dla zdrowia?

Kanapa tapicerowana do salonu – parametry, na które powinieneś zwrócić uwagę

Komu powierzyć inwestycję mieszkaniową?

Cement w budownictwie

Piec modułowy - co to?

Krok w jesienną modę – odkryj idealne buty Adidas na sezon 2023

Poznański rynek deweloperski w przyszłości: Trendy, prognozy i perspektywy na kolejne lata

Tags

Kategorie