artykuły tematyczne

Porady

Artykuły zawierają lokowanie produktu, marki lub wskazanie sponsora

Co znajduje się w plecaku PSP R1?

Ratownicy medyczni czy strażacy mają bardzo odpowiedzialną pracę, która wymaga od nich nie tylko doświadczenia, kompetencji i natychmiastowego działania w nawet najtrudniejszych okolicznościach. W zawodzie tym konieczne jest również sięganie po niezbędny sprzęt, który będzie w ich codziennym wyposażeniu. Z myślą o wszystkich osobach, które wykonują tak poważne i wymagające zadania każdego dnia, powstał zestaw ratownictwa medycznego - plecak PSP R1, który jest dedykowany wszystkim jednostkom, które wchodzą w skład Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. To przemyślany zestaw obejmujący wszystkie akcesoria wykorzystywane do udzielania pierwszej pomocy zgodnie z obowiązującymi procedurami. Podpowiadamy, co znajduje się na wyposażeniu tego plecaka.

Plecak PSP R1 - co powinno w nim być?

Plecak PSP R1 zawiera niezbędne akcesoria, które ratownicy medyczni wykorzystują w swojej pracy do udzielania pierwszej pomocy kwalifikowanej osobom, które są na miejscu zdarzeń. To właśnie ten zestaw ma posłużyć do zabezpieczenia oraz przywrócenia drożności dróg oddechowych, prowadzenia oddechu kontrolowanego bądź wspomaganego i tlenoterapii, unieruchomienia złamań bądź ich podejrzeń czy też zwichnięć, zadbania o komfort termiczny, tamowania krwotoków, opatrywania oparzeń i ran, a także do ochrony osobistej. Dlatego, jak widać, zestaw ten stanowi kompleksowe wyposażenie, które może się przydać w szeregu rozmaitych sytuacji.


W skład każdego takiego plecaka wchodzą rurki ustno-gardłowe Guedela, maski krtaniowe, wskaźnik dwutlenku węgla w powietrzu wydychanym, ssak mechaniczny, worek samorozprężany dla dorosłych oraz inny dla dzieci, filtry bakteryjne, reduktor łączący butlę tlenową, butla tlenowa, zestaw do tlenoterapii biernej, kołnierz ortopedyczny PATRIOT, szyny Kramera, folia izotermiczna, zestaw opatrunków różnej wielkości do opatrywania ran i krwotoków (w tym gazy, opaski elastyczne czy dziane, siatki opatrunkowe, przylepce, płyn do dezynfekcji, rękawiczki), przewód tlenowy, deska ortopedyczna Iron Duck 18, zestaw oparzeniowy, opatrunek wentylowy, opaska uciskowa.

Sklep dla ratowników medycznych - jakość i wygoda

Zastanawiasz się, gdzie możesz kupić wysokiej jakości sprzęt dedykowany ratownikom medycznym i nie tylko? Wszystkie niezbędne rozwiązania, które powinny znaleźć się w wyposażeniu każdej osoby wykonującej taki zawód, znajdziesz w jednym miejscu. Sklep ze sprzętem medycznym Czarmed oferuje to, co każdy ratownik musi mieć na wyciągnięcie ręki w codziennej pracy. To wyłącznie wyselekcjonowane, najwyższej jakości rozwiązania dające pewność, że sięga się po to, co jest rzeczywiście najlepsze. Będąc ratownikiem, nie można stosować żadnych półśrodków, a wybierać wyłącznie solidne, profesjonalne produkty, które mają za zadanie ratować czyjeś życie. Skompletuj je w wygodny sposób, korzystając z oferty sklepu już teraz.

NAWIGACJA

WYRÓŻNIONE

Dlaczego warto wybrać grzejnik stalowy?

Nauka pływania dla dzieci i dorosłych w Korzennej

Odkryj sekrety zdrowej kuchni z lokalnym cateringiem dietetycznym Freshlab!

Ciągłe zapotrzebowanie na JavaScript

Klamki Corona – elegancja i funkcjonalność dla Twoich drzwi

Jak wybrać domenę dla firmy?

Jak łączyć różne style dekoracyjne w harmonijną całość?

Dlaczego warto postawić na powłokę grafenową na samochód?

Minimalizm w aranżacji - Jak minimalistyczne regały wpisują się w trendy współczesnego designu.

Praca w Bydgoszczy dla absolwentów. Jak wygląda rynek pracy dla młodych specjalistów?

Import towarów: Kluczowe informacje o cłach i podatkach

Ograniczenie władzy rodzicielskiej a pozbawienie władzy rodzicielskiej – różnice

Termomodernizacja domu przed zakupem pompy ciepła

Wybór odpowiedniego tłumacza – czego szukać przy poszukiwaniu usług tłumaczeniowych?

Mieszkanie lub dom na Costa del Sol – jaką lokalizację wybrać?

Depilacja pach – przewodnik po najskuteczniejszych metodach

Kompleksowe Rozwiązania Budowlane: Płyty Warstwowe na Dachy i Elewacje

Jak radzić sobie z nietrzymaniem moczu podczas wakacyjnej podróży? 10 rzeczy, które musisz wiedzieć

Zbilansowane nawożenie buraków cukrowych

Nawożenie ziemniaka jadalnego

Tags

Kategorie