Upalne dni już za nami. Nadchodzi jesienna plucha, szare poranki i długie wieczory. Jeśli chcesz choć na chwilę wrócić do czasu beztroskich wakacji, zajrzyj do wrocławskiego Aquaparku!

W ogromnym kompleksie parku wodnego, na który składają się liczne baseny, sauny, strefa fitness i miejsce rodzinnych rozrywek, z pewnością wypoczniesz po długim tygodniu pracy!

Jak zaplanować wizytę w Aquaparku Wrocław?

Zanim wybierzesz się do wrocławskiego parku wodnego, poznaj wszystkie jego atrakcje, ceny biletów oraz godziny otwarcia dokładnie opisane na blogu PlayTaxi. Dzięki temu unikniesz przykrych niespodzianek i dowiesz się, jak najlepiej spędzić wolny czas. Aquapark nie bez powodu odwiedzany jest w ciągu roku przez około 1,5 miliona osób. Możliwość relaksu w Saunarium czy basenach rekreacyjnych oraz beztroska zabawa w Dziecięcej Zatoce sprawiają, że wielu miłośników wodnych szaleństw odwiedza to miejsce regularnie. Co warto wziąć pod uwagę, planując dzień w Aquparku? Poza sprawdzeniem godzin otwarcia, warto zapoznać się aktualną ofertą biletów. Dzięki temu będziemy mogli wybrać opcję optymalnie dostosowaną do naszych potrzeb i możliwości. Dobrze jest wziąć pod uwagę to, czy interesuje nas wstęp do wszystkich stref Aquaparku, czy jedynie do kilku konkretnych, jak na przykład Saunarium, strefa fitness lub baseny sportowe. Powinniśmy także rozważyć, czy w grę wchodzi całodzienny wypad rodzinny lub indywidualny, czy raczej kilkugodzinna wizyta. A może będziemy chcieli wziąć udział w zajęciach Hydrocyclingu? Możliwości jest naprawdę wiele!

Jakie atrakcje czekają na nas we wrocławskim parku wodnym?

Aquapark Wrocław to prawdziwe centrum wodnej rozrywki dla osób w każdym wieku. Czego możemy się spodziewać? Miłośnicy sportów wodnych oraz aktywnej rekreacji z pewnością chętnie skorzystają z bogatej strefy fitness oraz basenów sportowych. Cztery tory pływackie o szerokości 2,5 metrów oraz długości 25 metrów z pewnością pozwolą na intensywny trening. Trzy tory mają głębokość od 1,8 do 2 metrów. Czwarty tor został przystosowany dla nieco młodszych sportowców – jego głębokość wynosi 90 centymetrów. Jeśli planujesz rodzinną wyprawę do wodnego świata, skorzystaj ze strefy basenów rekreacyjnych, która obfituje w różnego typu rozrywki. Piracka Zatoka przeniesie najmłodszych członków rodziny do niezwykłego świata fantazji. Zabawa na pirackim statku wyposażonym w armatki wodne będzie przez długi czas wspominana z nieskrywaną radością i ekscytacją. Nieco starszych miłośników nadmorskich przygód z pewnością ucieszy basen z falami, których wysokość sięga nawet 70 centymetrów. Doskonałą zabawę zapewnia także zewnętrzny basen rekreacyjny wyposażony w liczne gejzery i natryski wodne. Dużą popularnością cieszy się także leniwa rzeka, w której poziom wody wynosi 70 centymetrów, dzięki czemu mogą z niej korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Rwący nurt porwie zanurzone w niej osoby, oprowadzając je po całym Aquaparku. Wodne szaleństwo zapewniają także liczne zjeżdżalnie, z których każda przeznaczona jest dla osób w określonym wieku. Jedną z najciekawszych jest zjeżdżalnia multimedialna. Osoby szukające niczym niezakłóconego relaksu z pewnością chętnie skorzystają z ogromnej i bardzo różnorodnej strefy Saunarium, w której można znaleźć aż siedem różnych saun.

Publikacja: insane.agency

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły