Przedwczesne siwienie to problem, który dotyka mężczyzn i kobiet w wieku 20 – 35 lat. Niestety coraz więcej młodych ludzi popada w kompleksy i toczy wyczerpującą walkę – siwe włosy zamiast ustępować, tylko się mnożą. Siwe włosy u kobiet bardzo często tuszowane są farbą, podczas gdy mężczyźni niezbyt chętnie decydują się na takie wyjście. W obu przypadkach warto sięgnąć po preparat na siwe włosy – GR-7 Professional, który przechyli szalę na waszą korzyść.

Jak ukryć siwe włosy?

Nie da się ciągle chodzić w czapce lub peruce, to całkowita abstrakcja w naszych czasach. Siwe włosy dodają lat i często pozbawiają nas młodzieńczego animuszu. Sposób na siwe włosy to zwykle farbowanie. Trzeba jednak przyznać, że koloryzacja jest rozwiązaniem na krótką metę, odrosty pojawią się bardzo szybko i proces ten trzeba powtarzać, obciążając przy tym strukturę włosa.

Siwe włosy w młodym wieku to kwestia głównie genetyczna. Warto zrozumieć, że zapisana w naszym DNA informacja o poziomie melaniny w komórkach skóry, decyduje o tym, kiedy pojawi się siwienie włosów. Odpowiednia higiena życia, czyli dużo snu, regularny odpoczynek, zróżnicowana dieta, mało stresu i unikanie używek – wszystko to może pomóc i naturalnie spowolnić siwienie. Nie zatrzyma go jednak całkowicie. A co jeśli istnieje płyn na siwe włosy, który nie tylko hamuje ten proces, ale dodatkowo go odwraca?

Nie warto więc myśleć o tym jak zatuszować siwe włosy, lepiej działać w myśl: „usuń przyczynę, a nie skutek”. Właśnie z takiego założenia wyszli producenci, opracowując preparat na siwe włosy GR-7.eu Professional.

Fot. Widoczne efekty działania preparatu GR-7

Siwe włosy, co robić by powróciły do dawnego koloru?

Zapomnij na chwilę o koloryzacji. Preparat GR-7 Professional oparty jest na bazie mieszanki ziołowej, która aktywnie odżywia skórę głowy, stymulując tym samym produkcję melaniny. Z czasem siwe włosy odzyskują pierwotny kolor. Wszystko naturalnie, bez użycia pigmentów, bez zabiegów i drogich kosmetyków – cała kuracja trwa około miesiąca i możemy przeprowadzić ją całkowicie samodzielnie.

Więcej na www.GR-7.eu

Płyn na siwe włosy nakłada się z częstotliwością 2 razy na dobę przez pierwszy miesiąc. W tym czasie zaleca się rzadziej myć głowę dla zwiększenia efektu. Pierwsze widoczne zmiany zauważymy po około tygodniu, po miesiącu efekt będzie zbliżony do pierwotnego – faza ta nazywana jest przywracaniem. Siwienie włosów zostaje zatrzymane, a na głowie na nowo zagości nasz naturalny kolor. Jak widać, siwe włosy w młodym wieku nie muszą być problemem!

Po miesiącu, preparat na siwe włosy GR-7 Professional nakłada się już z mniejszą częstotliwością, raz na tydzień. Jest to faza podtrzymania, chodzi o utrzymanie odpowiedniego poziomu melaniny. Środek ten oparty jest na naturalnych składnikach, nie uczula i nie wywołuje reakcji ubocznych. Efektywność GR-7 Professional została przebadana przez międzynarodową jednostkę EUROFINS, która potwierdziła efekty kuracji u wszystkich ankietowanych. Ten sposób na siwe włosy rekomendowany jest przez wiele renomowanych salonów fryzjerskich, SPA oraz gabinetów trychologicznych.