Szykujesz się do zakupu samochodu firmowego, ale nie masz pomysłu jak zrobić to taniej? Obawiasz się o kondycję swojej firmy i nie masz pewności, czy wybrane auto rzeczywiście będzie Ci potrzebne przez kolejnych kilka lat?

A może sądzisz, że fabrycznie nowe auto to za duży wydatek? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Kredyt na auto firmowe?

 

Finansowanie samochodu firmowego przy pomocy banku? Wielu przedsiębiorców decyduje się na takie działanie. Jest to na pewno wygodne rozwiązanie, natomiast z punktu widzenia kosztów niekoniecznie korzystne. Biorąc kredyt wiążesz się koniecznością spłacania comiesięcznych rat w określonej wysokości, co w pewnym momencie może być po prostu niekorzystne dla Twojego budżetu.

 

A gdyby tak leasing? Nie wiesz czy taka forma będzie dla Ciebie dobra? To czytaj dalej!

 

Leasing typu smart

 

W dzisiejszych czasach niemalże wszystkie produkty noszą przydomek smart. Mamy “sprytne” telefony, telewizory, komputery i inne - długo by wymieniać. Idea “inteligentnych” produktów polega na tym, że niemalże perfekcyjnie dopasowują się one do aktualnych potrzeb użytkownika.

 

Skoro tak wiele mamy sprytnych produktów na rynku, to dlaczego do tej pory nikt nie wynalazł programu leasingowania, który równie dobrze dopasowywałby się do potrzeb leasingobiorcy? Cóż, mamy dobrą wiadomość! Taki rodzaj finansowania jest już na rynku - jest nim Leasing SMARTPLAN oferowany przez Toyota Leasing. Jak to możliwe?

W tym leasingu samochodowym to Ty decydujesz o tym, ile chcesz przeznaczyć na auto. Tak, to nie pomyłka! Samemu wybierasz kwotę wpłaty własnej - wystarczy wpłacić zaledwie 10% wartości samochodu, by wyjechać z salonu całkowicie nową Toyotą! Dodatkowo, miesięczne raty leasingu są wyjątkowo elastyczne i możesz łatwo sterować ich wysokością. W ramach programu SMARTPLAN rata, którą płacisz co 30 dni obliczana jest w oparciu o rzeczywistą rynkową wartość Twojej Toyoty, która następnie pomniejszona jest o wysokość kwoty, jaką wpłacasz oraz wartość wykupu na dany moment. Prawda, że korzystne? W przeciwieństwie do typowych kredytów płacisz rzeczywiście tyle, ile warte jest dane auto.

 

Co więcej, od miesięcznych rat leasingu bez problemu odliczysz sobie podatek VAT. Oprócz tego, wydatki łatwo można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu, co jeszcze bardziej zmniejsza wszystkie koszty operacyjne związane z leasingowaniem samochodu.

 

Wyprzedaż rocznika - dobry moment na leasing?


Jeżeli zastanawiasz się nad leasingowaniem auta dla swojej firmy, warto rozpocząć poszukiwania odpowiedniej propozycji właśnie teraz, czyli pod koniec roku! Dlaczego? Pamiętaj, że w momencie, gdy kończy się rok kalendarzowy dealerzy aut nowych rozpoczynają oferowanie naprawdę korzystnych upustów. Auta stają się bowiem starsze rocznikowo, co dla Ciebie, jako zwykłego użytkownika, nie ma przecież najmniejszego znaczenia! Zakupiony w ten sposób samochód dalej bowiem pozostaje w pełni wartościowym, fabrycznie nowym pojazdem, gotowym do pokonywania setek tysięcy kilometrów bez najmniejszych problemów.

 

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły