Większość miejsc pracy narzuca nam ustalony dress code. Wszystko powinno być eleganckie i “na miejscu”, trzeba zwracać uwagę na dobór kolorów, fasonów i dodatków. I chociaż minęły już czasy kiedy kobieta w spodniach była pewnego rodzaju anomalią, Panie ciągle zadają sobie pytanie co wypada? Jak ubrać się do pracy? Spodnie czy sukienka?

W poniższym artykule chcielibyśmy podzielić się z wami naszymi obserwacjami, które, mamy nadzieję, pomogą wam nabrać pewności co do tego jak powinnyśmy i jak możemy ubierać się do pracy. Spódnice i sukienki są nierozerwalnym atutem kobiecości. Kobieta w sukience wygląda zjawiskowo, czuje się pewnie i jest gotowa podbijać świat. Chociaż niestety coraz rzadziej widuje się kobiety w sukienkach i spódnicach bez szczególnej okazji, to wydaje mi się, że zawsze będą to dwa dobre i pewne wybory. Sukienka zapewnia również dużą wygodę i komfort, szczególnie jeżeli pracując więcej czasu spędzasz siedząc za biurkiem. Sukienki do pracy to również świetny sposób na urozmaicenie dnia i poprawę humoru. Nakładając sukienkę czy spódnicę czujemy się zmobilizowane do tego aby czuć się dumnie i pewnie, automatycznie nabieramy dodatkowych 5 cm wzwyż i emanujemy ciepłem i pozytywną energią. Dlatego uważamy, że jeżeli Twój zawód pozwala Ci wybierać sukienkę zamiast spodni, warto od czasu do czasu skorzystać z takiej możliwości i przełamać rutynę.

Sprawdź sukienki do pracy na https://modon.pl/pol_m_Odziez-damska_Sukienki_Sukienki-do-pracy-385.html .

Spodnie eleganckie do pracy

Spodnie przejęłyśmy od Panów i również zrobiłyśmy z nich wspaniały użytek. Istnieje tyle różnych fasonów spodni - dzwony, zwężane ku dołowi, bootcut, proste klasyczne… Każde z nich są przeznaczone dla innej sylwetki, każde z nich pasują do innej pary butów i każde z nich pozwalają nam zbudować swój własny i niepowtarzalny styl. Nie ma oczywiście nic odpowiedniego w tym, że kobieta nakłada spodnie - nie oznacza to bynajmniej, że jest ona mniej kobieca od swojej koleżanki, która zdecydowanie woli sukienki. Również w spodniach możemy wyglądać zjawiskowo i kobieco. Można powiedzieć, że jest to kwestia odpowiednio dobranych dodatków i naszej świadomości ciała. Często spodnie są po prostu wygodniejsze. Jeżeli w pracy musisz często przenosić się z miejsca na miejsce, czy w biegu załatwiasz mnóstwo ważnych spraw, prawdopodobnie zdecydujesz się na spodnie, które zapewnią Ci wygodę i poczucie komfortu. Dlatego uważamy, że wybór pomiędzy spodniami i sukienką to tak naprawdę kwestia naszego samopoczucia i zawodu, który wykonujemy. Nie ma jednej złotej reguły, która mówi jak powinnyśmy wyglądać w pracy. Jeżeli jesteś zabieganą bizneswoman prawdopodobnie zdecydujesz się spodnie, które zapewnią wygodę i pomogą stworzyć obraz “twardej negocjatorki”. Jednak nikt nie powiedział, że “twarda negocjatorka” nie może mieć czasami ochoty na delikatną i romantyczną sukienkę… Należy więc pamiętać, aby decydując o tym, w co ubierzemy się do pracy myśleć przede wszystkim o tym w czym będziemy czuły się komfortowo i kobieco. Dopiero takie podejście jest gwarancją sukcesu, kreatywności i dobrego samopoczucia przez cały dzień.

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły