Parownice Tecnovap to niezawodne maszyny czyszczące, które zapewniają rewelacyjne parametry jeżeli chodzi o czyszczenie i dezynfekcję wybranych powierzchni. Parownice zaprojektowane są w taki sposób, aby dzięki parze wodnej w krótkim czasie poradzić sobie nawet z bardzo dużymi zabrudzeniami. Włoski producent Tecnovap oferuje parownice profesjonalne i przemysłowe, które poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami.

Jak działają myjki parowe Tecnovap?

Nowoczesne parownice wbrew pozorom są bardzo prostymi urządzeniami, dlatego też z ich obsługą poradzi sobie praktycznie każdy. Głównymi elementami parownic jest bojler i lanca parowa. Jeżeli chodzi o bojler, to w całości wykonany jest on z niezawodnej stali nierdzewnej, która zabezpiecza całą konstrukcję. W bojlerze znajdują się grzałki, które podgrzewają wodę, w wyniku czego dochodzi do parowania. Czas podgrzania wody zależy nie tylko od mocy grzałki, ale również od pojemności zbiornika. Lanca to z kolei specjalna końcówka parownicy, która umożliwia wypuszczanie suchej pary. Lance wyposażone są w funkcjonalne przyciski, dzięki którym możliwe jest regulowanie pary (mgiełki).

Wysoka skuteczność czyszczenia Tecnovap

Parownice Tecnovap (https://multi-matic.pl/k/producenci/tecnovap/parownice-tecnovap/) oferują bardzo wysoką skuteczność czyszczenia, dlatego też cieszą się obecnie tak dużym zainteresowaniem. Wygenerowana sucha para ma bardzo wysoką temperaturę, dzięki której możliwe jest usunięcie nawet bardzo uporczywych zabrudzeń. Lanca zaprojektowana jest w taki sposób, aby można było uzyskać bardzo duże ciśnienie wylotowe. Po wystrzeleniu pary wodnej cząsteczki brudu są stopniowo emulgowane, a następnie usuwane z wybranych powierzchni. Warto wspomnieć także o tym, że gorąca para nie tylko czyści, ale również dezynfekuje wybrane powierzchnie.

Szerokie zastosowanie parownic Tecnovap

Olbrzymim atutem parownic Tecnovap jest ich szerokie zastosowanie. Uniwersalne myjki parowe doskonale poradzą sobie z wieloma rodzajami powierzchni. Dzięki profesjonalnym maszynom możliwe jest kompleksowe czyszczenie posadzek, metali, betonu, kamienia, powierzchni szklanych, czy też różnorodnych tworzyw sztucznych. Z praktycznego punktu widzenia uważać należy jedynie na dywany z grubym runem. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się 6-8 barowe mobilne myjki parowe, dzięki którym można czyścić samochody.

Nowoczesne technologie

Parownice Tecnovap cenione są nie tylko za wysokiej jakości podzespoły, ale również za zaawansowane technologie. Warto wspomnieć chociaż o innowacyjnej technologii TRUE TEMP. Mowa tutaj oczywiście o systemie automatycznego uzupełniania bojlera, dzięki któremu nie trzeba robić dłuższych przerw podczas pracy.

Artykuł sponsora/partnera - zawiera lokowanie produktu/marki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prawa autorskie do zdjęć i/lub treści