Dziś trudno sobie wyobrazić życie bez ręczników papierowych. Są one ogólnodostępne, używane każdego dnia. Co więcej, pozwalają na zachowanie higieny zarówno w domu, jak i miejscach publicznych. Problem z ich wyborem może wydać się zabawny, szczególnie że wszystkie ręczniki papierowe są do siebie bardzo podobne. Istnieją jednak pewne cechy, które wyróżniają ręczniki wysokiej jakości. Który ręcznik papierowy wybrać?

Ręczniki papierowe - podstawa w każdym miejscu publicznym

Prowadzenie miejsca publicznego takiego jak kino, teatr, punkt gastronomiczny czy hotel wiąże się z wieloma gośćmi, a za co za tym idzie - regularnym i częstym sprzątaniem. O ile w domu można sobie pozwolić na stosowanie w tym celu szmatek wielokrotnego użytku, o tyle w miejscach publicznych jest to bardzo trudne. Dlaczego? Niekomfortowo byłoby każdego dnia prać zużyte ścierki. Ponadto istnieje szansa, że pralka nie spierze wszelkich zanieczyszczeń. Dlatego właśnie w miejscach publicznych rekomenduje się używanie ręczników papierowych. Jakie są ich zalety?

Ręczniki papierowe są jednorazowego użytku. Po każdym ich użyciu brudny, mokry i zniszczony ręcznik trafia do kosza na śmieci. Dzięki temu bakterie oraz inne zanieszczenia nie są roznoszone po sprzątanym obiekcie. Dodatkowo ręczniki dobrze czyszczą i polerują różnego rodzaju powierzchnie (szczególnie armaturę łazienkową i lustra). Warto też zwrócić uwagę na fakt, że papier świetnie pochłania wodę. Pozwala to na szybkie przetarcie blatów czy osuszenie naczyń (np. w punktach gastronomicznych). Jeśli prowadzisz duży lokal usługowy, sprawdź ofertę sklepu Higiena24.com i wybierz ręczniki papierowe dopasowane wielkością do potrzeb działalności. Pamiętaj, że bardziej opłaca się kupić ręczniki papierowe w dużym opakowaniu. Zakup pojedynczej rolki sprawdzi się do domu, nie zaś do miejsca, w którym zużywa się go w dużych ilościach.

Ręczniki papierowe w roli - do domu i pracy

Ręczniki papierowe w roli - https://higiena24.com/19-w-roli - to produkt, który świetnie sprawdzi się zarówno w miejscu pracy, jak i domu. Dostępne na rynku produkty zostały dopuszczone do użytku w kontakcie z żywnością. Świetnie więc sprawdzą się w domowej kuchni do wycierania umytych wcześniej warzyw czy owoców. Bez obaw można nimi wytrzeć także zabrudzoną twarz dziecka, które dopiero co spożyło posiłek. Ręczniki w domu przydadzą się także do podłogi czy wypolerowania okien. Rolka z papierem dobrze posłuży w garażu. Pozwoli na szybkie przetarcie narzędzi czy dłoni ubrudzonych ze smaru.

Ręczniki z papieru można umieścić w specjalnym dozowniku, który pozwoli na łatwe wyjmowanie kawałków produktu. Nie jest to jednak konieczność. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj papieru wybrać, a także czy potrzebny jest do niego dozownik, skontaktuj się ze sklepem Higiena24 i zapytaj o szczegóły. Sprzedawca zaopatrza hurtowo miejsca rozrywki czy placówki medyczne w wysokiej jakości produkty, m.in. ręczniki papierowe wykonane z celulozy i makulatury, środki higieny osobistej, chemię do sprzątania. Sprawdź ofertę sklepu i zrób ekonomiczne zakupy!