Dzisiaj reklama to absolutny must-have, jeśli chcemy zostać zauważeni na rynku. Oferty firm reklamowych mnożą się bardzo szybko a my często zastanawiamy się czym się różnią i którą z nich wybrać. Dzisiaj przychodzimy z pomocą i publikujemy krótki materiał na temat tego, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy reklamy wielkogabarytowej. Zapraszamy do lektury i zapoznania się z naszymi wskazówkami. Dzięki temu wybór będzie prosty i bezpieczny!

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy reklamy wielkogabarytowej?

Nasza uwaga powinna być skierowana na trzy podstawowe obszary, które poniżej omawiamy.

Po pierwsze sprawdźmy opinie o wykonawcy. To, jak mówią inni korzystający z jego usług Klienci, ma duże znaczenie. Nie będzie dla nikogo wielkim zaskoczeniem, jeżeli przyznamy uczciwie, że za marką producenta stoją udane i mniej udane realizacje. Jednak sposób, w jaki usługodawca podchodzi do Klienta, a Klient ocenia jego pracę, ma tu znaczenie pierwszorzędne. Dobra firma reklamowa ceni i szanuje Klienta, dostosowując swoje działania do jego oczekiwań, a wszelkie krytyczne uwagi traktuje jak wskazówkę do ulepszenia swojej usługi.

Na tle licznej konkurencji na wyróżnienie zasługuje m.in. producent reklam Graffico – reklamy do nieba. Stosowane przez nich praktyki wielokrotnie stawiane były na rynku za dobry przykład dla innych. Ich profesjonalizm został dostrzeżony również przez branżowe czasopisma.

W Graffico stosowana jest również własna terminologia dla biura Klienta. To FOK, czyli „Fantastyczna Obsługa Klienta”, która stawia na pierwszym miejscu zadowolenie Konsumenta.

Dobry producent reklam wielkogabarytowych to taki, który dba o swojego klienta

Po drugie ważne jest również portfolio reklamodawcy. Jak wspomnieliśmy już powyżej, nie zawsze jest ono wyłącznie pasmem sukcesów. Uczciwy reklamodawca potrafi mówić również o potyczkach, jakie miał na swojej drodze, prezentując jednocześnie profesjonalne wyjście z każdej sytuacji.

Portfolio realizacji powinno być jasne i przejrzyste, tak by przyszły Klient mógł ocenić potencjał i chęć współpracy. W każdej sytuacji, gdy rozważamy zatrudnienie firmy reklamowej, warto chwycić za telefon i porozmawiać. Indywidualne podejście to trzeci niezwykle istotny filar funkcjonowania takich firm. Czym innym jest bowiem reklama sklepu odzieżowego a czym innym środków medycznych. Każdorazowo reklama powinna odpowiadać oczekiwaniom Klienta oraz spełniać wymogi branży, w jakiej on funkcjonuje. To ogromne wyzwanie, ale i pole do popisu dla producentów reklam wielkogabarytowych.

Dodatkowe działania wzmacniające relacje z Klientami

Dobry reklamodawca to również taki, który poza profesjonalizmem i doprowadzeniem spraw do końca, zwraca szczególną uwagę na to jak Klient czuje się podczas realizacji kampanii. Ważne jest bowiem dopięcie wszystkich spraw, na każdym etapie realizacji, na ostatni guzik.

Firma Graffico jako swój znak rozpoznawczy, dodaje do faktur często symboliczny guzik, będący sygnałem, że w sprawie danego Klienta zostało zrobione wszystko z należytą starannością i poszanowaniem dla jego potrzeb. W ramach Graffico profesjonalni doradcy dbają również o samopoczucie Klienta na każdym etapie, pytając i realizując jego indywidualne, często zmieniające się, oczekiwania.

Personalizacja od kilku lat stała się absolutnym must-have branży reklamowej, jak i każdej innej. Klient musi czuć się wyjątkowo a jego potrzeby zostać spełnione. Jeśli wiec szukasz reklamodawcy, który sprawi, że Twoja kampania będzie szyta na miarę, wybieraj tylko spośród takich, dla których wyzwanie to szansa na zrobienie wspólnie czegoś kreatywnego, a nie problem.