Jeśli poważnie myślisz o założeniu własnego sklepu internetowego, warto pomyśleć o pomocnym rozwiązaniu zwanym Shoper. Jest to gotowe oprogramowanie, które pomoże Ci łatwo i szybko otworzyć internetowy biznes. Shoper obsługuje cały proces zakupowy: począwszy od zamówienia, przez wysyłkę, a na rozliczeniu kończąc. Shoper ma dwa szablony – Modern Basic oraz Modern Standard. Sprawdź, który będzie lepszy dla Ciebie!

Szablon Shoper Modern Standard

Oprogramowanie Shoper posiada cztery różne pakiety: złoty, platynowy, diamentowy oraz premium. Szablon Shoper Modern Standard współgra z każdym z nich, co daje użytkownikom duże pole manewru. Szablon oferowany przez sklep GrowCommerce (https://sklep.growcommerce.pl/) jest także kompatybilny z ClickShopem – komercyjnym oprogramowaniem również służącym do zarządzania sklepem internetowym. Szablon Modern Standard zawiera w pakiecie instalację i konfigurację podstawowej grafiki na stronę główną sklepu. Ustawienia będą dostosowane tak, by działanie sklepu było jak najlepsze. Jest to istotne, abyś szybko mógł ruszyć ze sprzedażą swoich produktów. Do sklepu dodane zostaną również wszelkie podstawowe treści oraz kolory szablonów, które będą pasować do Twojej marki. Warto wspomnieć, że konfiguracja jest dopasowana pod Twoje indywidualne preferencje i oczekiwania.

Szablon Shoper Modern Basic

Szablon Shoper Modern Basic (https://sklep.growcommerce.pl/pl/p/Szablon-Shoper-Modern-Basic/31), podobnie jak Modern Standard, dostosowany jest pod cztery pakiety i także współpracuje z komercyjnym oprogramowaniem ClickShop. Wykupując szablon Shoper Modern Basic otrzymasz darmową instalację nowej „skórki” na stronie internetowej sklepu, który do Ciebie należy. Zmienione zostaną stare kolory przewodnie, dodana zostanie podstawowa grafika (slider, bannery, grafika pod blok SEO). Zostaną również zmienione na nowe teksty, które znajdują się na stronie głównej.

Instalacja, a także konfiguracja szablonu Shoper Modern Basic i Shoper Modern Standard przebiega bardzo szybko i wyjątkowo sprawnie. Zastanów się, który z szablonów lepiej spełnia Twoje wymagania i wybierz właśnie jego. Pamiętaj, że zawsze możesz go ulepszyć, wykupując konkretny pakiet: złoty, platynowy, diamentowy lub premium. Jeśli po zainstalowaniu któregoś z szablonów pojawią się jakiekolwiek komplikacje, możesz skontaktować się ze specjalistami ze sklepu GrowCommerce, którzy drogą telefoniczną, bądź mailową, udzielą Ci wszelkich rad i wskazówek.