Większość osób zna mechanizm działania konsultantek kosmetycznych, jeszcze więcej z Nas zna przynajmniej jedną konsultantkę zajmującą się sprzedażą.

Nie każdy jednak wie o możliwościach zarobkowych, które daje bycie konsultantką. Warto przemyśleć co chcemy sprzedawać ponieważ znacznie łatwiej będzie Nam zaproponować produkty codziennego użytku niż co co używane jest raz na jakiś czas. Szczególnie łatwa może okazać się sprzedaż kosmetyków ponieważ każdy z Nas ich używa regularnie i praktycznie w każdym miesiącu coś kupuje. Samo bycie konsultantką kosmetyczną to zajęcie dodatkowe, które można robić od czasu do czasu, zawsze kiedy znajdzie się chwila wolnego czasu. To od nas zależy jak bardzo zaangażujemy się w to zajęcie i ile zarobimy.

Zarabiaj jako konsultantka

Firm działających w sprzedaży bezpośredniej jest niezwykle dużo. Niewątpliwie na czele stoi od wielu lat firma AVON, która od ponad stu lat dynamicznie się rozwija oraz wspiera kobiety, by mogły stać się niezależne. Profil konsultantki Avon zarejestrować możemy na stronie konsultantka.pl gdzie po wypełnieniu formularza otrzymamy informacje potrzebne do zalogowania się w klubie Avon.

Ile zarabia konsultantka?

Konsultantka zyskuje ponieważ kupuje produkty Avon z upustem a sprzedaje w cenie widocznej w katalogu. Róznica między ceną zakupu a sprzedaży jest zarobkiem konsultantki. Na rabaty ma wpływ dużo składników, a ich maksymalna wartość może wynosić nawet 45%. Wszystkie oferty dla klientów widoczne są w katalogu. Jednak warto też mieć na uwadze promocje pochodzące z folderu Focus. Znaleźć w nim można oferty tylko dla konsultantek, dzięki czemu można zarobć jeszcze więcej.

Dlaczego bycie konsultantką jest opłacalne?

Praca konsultantki jest to zajęcie całkowicie niezobowiązujące. Wiele konsultantek zamawia tylko i wyłącznie dla siebie i nie sprzedaje produktów – dzięki temu oszczędzają, bo rabaty mają takie same jak osoby które sprzedają dalej. Jednak spośród wszystkich konsultantek są też takie, które to mocno się angażują. Możliwości jest tutaj na prawdę dużo i mamy możliwość zarobić bardzo fajną gotówkę. Większość konsultantek sprzedaje artykuły swoim kolegom, znajomym, czy rodzinie. Nie trzeba nikogo nikogo nakłaniać na zakup produktów. Wystarczy dać katalog i czekać na odzew.