Bezpieczne spakowanie rzeczy do pudeł i zabezpieczanie delikatnych przedmiotów takich, jak lampy czy obrazy wydaje się jednym z największych wyzwań przy przeprowadzce. Co jednak z meblami? W jaki sposób zorganizować ich transport, aby wszystkie rzeczy trafiły na swoje miejsce bez uszczerbku?

Bezpieczne spakowanie rzeczy do pudeł i zabezpieczanie delikatnych przedmiotów takich, jak lampy czy obrazy wydaje się jednym z największych wyzwań przy przeprowadzce. Co jednak z meblami? W jaki sposób zorganizować ich transport, aby wszystkie rzeczy trafiły na swoje miejsce bez uszczerbku? 

Najczęściej to właśnie przedmioty o większych gabarytach decydują o tym czy przenosiny z jednego miejsca w drugie przeprowadzimy samodzielnie, czy też zaangażowana zostanie do tego zadania firma przeprowadzkowa. Domowe sprzęty są ciężkie i duże, a zatem trudne do przeniesienia i załadunku. W tym zadaniu z pewnością pomoże wsparcie ekipy, odpowiedni samochód oraz dobrze przemyślana logistyka działań. 

Na podstawie oferty marki Master Moving podpowiadamy jak zorganizować transport mebli w czasie przeprowadzki. 

Jak przewozem mebli zajmuje się firma – przeprowadzki z profesjonalnym wsparciem

Wraz ze zbliżającą się przeprowadzką zaczynamy zastanawiać się które sprzęty zabierzemy w nowe miejsce, a które z nich zostaną sprzedane lub oddane w inne ręce. Nie inaczej jest z meblami. Poszczególne elementy wyposażenia trzeba jednak odpowiednio zabezpieczyć, aby podczas transportu nie zostały uszkodzone i po wyprowadzce do nowego miejsca nadal mogły funkcjonalnie służyć.

Profesjonalne firmy przeprowadzkowe zajmują się nie tylko przenoszeniem sprzętów, ale także zabezpieczaniem ich w taki sposób, aby były łatwiejsze w transporcie i przez cały czas bezpieczne. Marka Master Moving specjalizuje się w tego typu przedsięwzięciach. Decydując się na usługę można liczyć na to, że cały nasz dobytek będzie sprawnie przeniesiony do nowej lokalizacji. 

Kluczowy etap przeprowadzki – planowanie i zabezpieczanie

Przeprowadzki przy wsparciu firmy przebiegają bazując na wieloletnim doświadczeniu członków ekipy. Proces pakowania i przewożenia rzeczy przebiega podobnie zarówno w przypadku mniejszych kawalerek, jak i większych biur – ponieważ wszystko sprowadza się do dokładnego zabezpieczenia i opisania gabarytów przeznaczonych do transportu. 

  1. Wraz z pojawieniem się ekipy, w zależności od potrzeb klienta, można liczyć na pomoc przy demontażu i pakowaniu.
  2. Wszystkie przedmioty, które mają zostać załadowane do samochodu są odpowiednio zabezpieczane. Tutaj pod uwagę bierze się ich formę, wielkość, ciężar i kruchość. Wykorzystując kartony, folię bąbelkową oraz stretch można chronić każde element mebla.
  3. Następnie miejsce ma transport do nowej lokalizacji.
  4. Wreszcie – firma przeprowadzkowa pomoże również w ponownym montażu przewożonych mebli i sprzętów. Nie ma więc znaczenia czy klient potrafi posługiwać się narzędziami lub czy ma doświadczenie w samodzielnym skręcaniu mebli. Profesjonalne wsparcie pomoże przyspieszyć i znacznie ułatwić cały proces.

Zmora każdej przeprowadzki – przenoszenie mebli

Współpraca z firmą zajmującą się przeprowadzkami oznacza zatem bezpieczne i sprawne przenoszenie mebli. Szafy, sofy, elementy łóżek oraz fotele – wszystkie meble, które mają znaleźć się w nowym miejscu można przygotować do drogi, przenieść, przetransportować i wreszcie rozpakować, bez zbędnego stresu dla klienta. 

Czynniki takie, jak kondygnacja, na której znajduje się mieszkanie, odległość od parkingu, dostępność windy i szerokość klatki schodowej są brane pod uwagę przy przygotowywaniu wyceny – warto jednak wiedzieć, że przeprowadzki realizowane przy profesjonalnym wsparciu można przeprowadzić w granicach preferowanego przez klienta budżetu. Firma Master Moving kładzie na to szczególny nacisk. Dzięki temu usługa może obejmować dokładnie te aspekty, na których zależy klientowi, wliczając w to przenoszenie mebli, a nawet przechowywanie ich w dedykowanej do tego przestrzeni magazynowej.

Kalkulacja jest prosta – wsparcie, jakie może zapewnić firma, to mniej nerwów, planowania detali, a także oszczędność pieniędzy i czasu. Nie pozwól więc aby cokolwiek wpłynęło na Twoje plany. Przeprowadzki mieszkań można realizować także za granicą, a specjaliści Master Moving zatroszczą się o opracowanie planu, który jak najlepiej wpasuje się w Twoje potrzeby.