polish dmc

Kiedy wybieramy się pierwszy raz do obcego kraju, pomocą mogą służyć nam papierowe poradniki, lokalnie organizowane wycieczki, czy też lokalni przewodnicy. Jeśli chcemy mieć bardziej skonkretyzowane doświadczenie, to zdamy się na biuro podróży, które zapewni nam miejsce do spania i ewentualnie krajoznawcze wycieczki. Jednak co w przypadku, kiedy chcemy w takim miejscu nakręcić film albo zorganizować konferencję? Na papierze wygląda to jak kompletnie szalone przedsięwzięcie. Trzeba przecież zadbać nie tylko o siebie, ale też o innych uczestników całego wydarzenia, a przy tym nie pogubić się w lokalnych przepisach i rozwiązaniach.

Dmc in Poland - Creative Poland

Wyobraźmy sobie jednak, że można to zrobić, a nawet poszerzyć tę wizję i zatrudnić kogoś, kto nie tylko zorganizuje nam transport na miejsce i nocleg, ale również zadba o wszelkie formalności, będzie świadomy tego, na jakie przeciwności możemy trafić, co aktualnie dzieje się w miejscu, w którym przebywamy, i jak bezpiecznie się po nim poruszać. Brzmi jak zadanie dla zespołu do zadań specjalnych? Tym wszystkim w dużym skrócie zajmuje się właśnie tzw. destination management company. To do takich agencji na terenie danego kraju powinniśmy się zgłosić, jeśli mamy do zorganizowania duże przedsięwzięcie.

Już jestem na miejscu, po co mi dmc?

Odwróćmy sytuację i załóżmy, że zorganizować to wszystko mamy w Polsce, ale z udziałem osób z innych krajów. Fakt, że działamy na znajomym gruncie nie rozwiązuje wszystkich problemów. Załatwienie całej logistyki może przysporzyć bólu głowy, dlatego warto zlecić to firmie zewnętrznej. Agencją, która zajmuje się koordynacją takich wydarzeń na terenie Polski jest Creative Poland. Dzięki doskonałemu rozeznaniu w terenie, Creative Poland może kompleksowo zadbać o pobyt naszych gości w danym miejscu i na bieżąco dostosowywać plan do naszych potrzeb. Niezależnie od tego, czy chcemy zorganizować międzynarodową konferencję, plan filmowy, czy branżowy wyjazd.

Co zrobić, gdy ktoś zapyta nas o "polish dmc" albo "poland dmc"?

Tak kompleksowym podejściem cechuje się niewiele firm, dlatego jeśli nasi kontrahenci z zagranicy zapytają nas o "poland dmc" czy "polish dmc" możemy początkowo nie znać żargonu, ale Creative Poland skutecznie dąży do zmiany tego stanu rzeczy. Głównymi lokalizacjami, w których działa agencja są Warszawa, Kraków i Trójmiasto. Profesjonalne podejście i rozeznanie w specyfice tych trzech aglomeracji gwarantuje nam godną zaufania opiekę i całkowitą delegację kwestii logistycznej na pracowników Creative Poland.