Elegancka, czytelna i wykonana na porządnym papierze wizytówka to podstawa, z pewnością zachęci ona potencjalnych klientów czy kontrahentów do współpracy. Co jeszcze warto wiedzieć o wizytówkach? Zachęcamy do lektury naszego artykułu, znajdziecie w nim kilka przydatnych informacji.

Wizytówka – o czym warto pamiętać?

Dobrze przygotowana wizytówka, na której znajdują się wszystkie potrzebne informacje, między innymi dane kontaktowe, świadczy o profesjonalizmie przedsiębiorcy i przedstawia firmę w pozytywnym świetle. O czym warto pamiętać podczas przygotowywania druku wizytówek? Poniżej kilka wskazówek.

  1. Przemyślany projekt – warto sporo uwagi poświęcić na przygotowanie projektu, jeśli nie czujemy się w tej kwestii najlepiej, dobrze jest skorzystać z pomocy specjalistów. Najważniejsze kwestie to odpowiednio dużo światła, miłe dla oka kolory – najlepiej takie, które już kojarzą się z naszą firmą czy miejsce na logo firmy.
  2. Czcionka – pamiętajmy o tym, że tekst umieszczony na wizytówce musi być czytelny. Fantazyjne czcionki z wieloma zdobieniami nie sprawdzą się.
  3. Dobór informacji – pamiętajmy, że wizytówka to nie broszura reklamowa i dokładnie wyselekcjonujmy dane, które na niej zamieścimy. Jeśli zdecydujemy się wymienić usługi, zróbmy to w bardzo skrótowy sposób.

Wizytówki online – Copy General

Znajdziemy wiele firm specjalizujących się w druku wizytówek, jedną z nich jest Copy General. Firma oferuje wizytówki poziome i pionowe w formatach 90x50 mm i 85x55 mm, zarówno w technologii jedno-, jak i dwuwarstwowej. Wizytówki przygotowywane są na papierze o dużej gramaturze – 200g/m², 300g/m² lub 400g/m². Firma nie ogranicza się tylko do druku wizytówek, ale zajmuje się też ich projektowaniem.

Warto tutaj podkreślić, że wizytówki można zamówić online, co jest dużą oszczędnością czasu. Wystarczy tylko wejść na stronę firmy: https://copygeneral.pl/variant/wizytowki i zaznaczyć kilka wytycznych co do formatu, liczby, rodzaju papieru czy uszlachetnień. Ponadto, na stronie omawianej formy dostępne są przykładowe szablony, które mogą być doskonała inspiracja przy tworzeniu własnej wizytówki.

Na koniec pozna staje nam tylko podpowiedzieć wszystkim przedsiębiorcom, że oferta Copy General jest warta uwagi.