Szukasz idealnego worka do odkurzacza przemysłowego? To kres Twoich poszukiwań - nowy worek tego typu właśnie pojawił się na rynku! Co to za tajemnicza gwiazda wśród worków? Przeczytaj, a nie pożałujesz!

Przemysłowy odkurzacz

Tego typu odkurzacze stosowane są zazwyczaj w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych, a także przy pracach remontowo-budowlanych. Jeżeli więc planujesz małą modernizację domu lub mieszkania rozejrzyj się za większym sprzętem. Odkurzacze przemysłowe są skonstruowane z myślą o usuwaniu trudnych odpadów, czyli takich, z jakimi nie poradzi sobie zwykły sprzęt. Nic więc dziwnego, że worki produkowane do odkurzaczy przemysłowych muszą być wytrzymałe. W końcu nie każde tworzywo poradzi sobie ze śrubami, nakrętkami, pyłem i innymi tego typu przedmiotami. To dlatego do produkcji wymiennych worków do odkurzacza przemysłowego powinno się używać najwyższej jakości produktów, które charakteryzują się niską przepuszczalnością, a także wysokim stopniem filtracji. Gdzie znaleźć worek do przemysłowego odkurzacza spełniający te wszystkie wymogi?

Worek od ŚwiataWorków

ŚwiatWorków wyszedł naprzeciw wysokim wymaganiom klientów, przygotowując specjalny worek, znacznie pojemniejszy od tych aktualnie znajdujących się na rynku. Ich wymiary to 50cm x 32cm. Niech te liczby Cię nie zwiodą! Jeżeli znajdziesz większy worek np. 60cm x 32cm to i tak worek od ŚwiataWorków będzie o 40-50% od niego pojemniejszy. Skąd biorą się te właściwości? Produkt ŚwiataWorków to typ worka fałdowego, który dzięki nakładkom jest znacznie pojemniejszy i bardziej się rozchodzi. Ponadto składa się z mikrowłókniny 105g/m2, dzięki czemu jest wyjątkowo trwały, a nawet wytężona praca nie jest mu straszna. Jeżeli zastanawiasz się, czy Twój odkurzacz jest odpowiedni do tego typu worków to już odpowiadamy - mogą z nich korzystać szczęśliwi właściciele: NITEO TOOLS IPX 4, POJM170394, VC 0065, VC0394-17 i BIEDRONKA : VC 0065-17 Odkurzacz warsztatowy, VC 1250 Odkurzacz warsztatowy. Zapraszamy do zakupu!