Majówka zbliża się wielkimi krokami i dla wielu z nas to ostatni dzwonek na to, żeby wziąć sprawy w swoje ręce i wybrać docelowe miejsce naszej wycieczki. Długi weekend może upłynąć nam bardzo przyjemnie, jeśli tylko damy szansę miejscom, w których jeszcze nie byliśmy. Takim miłym i niecodziennym miejscem mogą być Bory Tucholskie.

Najpiękniejszy weekend w roku zaraz nas powita. Wielu z nas jednak wciąż nie ma wykrystalizowanych planów na ten czas. Myślimy o morzu, górach, jeziorach. Jednak są to myśli dość odległe, na których realizację może być już za późno. Istnieje jednak na polskiej mapie miejsce, które jest tak samo – a może i bardziej – magiczne niż te wyżej wymienione. Mowa o Borach Tucholskich.

I dlatego dziś hotel Hanza Pałac funkcjonujący w tych malowniczych stronach pomoże nam zrozumieć, dlaczego warto jest wybrać się na tegoroczną majówkę właśnie do Borów.

recreation-space-3341935_1280.jpg

 

1. Możliwości dla każdego: dla dużego i małego

Nie da się ukryć, że Bory Tucholskie w ostatnich latach mocno przybrały na sile, jeśli chodzi o atrakcyjność turystyczną. Dzięki dzikiej naturze, pięknemu krajobrazowi oraz licznym terenom rekreacyjnym stały się na nowo oazą dla całej rodziny i nie tylko.

W Borach odnajdą się zarówno dzieci, dla których przygotowano solidną dawkę atrakcji (jak na przykład jazdę konną, baseny, park linowy czy Mega Park w Rudniku), jak i dorośli, którym proponuje się zarówno rozrywki ekstremalne (jak spływy kajakowe) oraz wyciszające i odprężające aktywności (do których zaliczyć można strefę Wellness oraz SPA).

Taki model Borów Tucholskich mocno sprzyja wyjazdom rodzinnym, podczas których można również spędzać czas wspólnie – czy to na spacerowaniu po pięknych lasach, czy zabawie na łonie natury.

Aby zapoznać się z atrakcjami strefy Wellness i SPA, zerknij tutaj: https://hanzapalac.pl/25/wellness__spa/torun_hotel_spa

animal-3342088_1280.jpg

 

2. Podróż na każdą kieszeń

W podróżowaniu najbardziej boimy się wydatków i różnorodnych kosztów. Często błędnie myślimy, że nie podołamy wymaganiom finansowym, jakie stawiają przed nami wycieczki. A okazuje się, że można podróżować tanio i przyjemnie.

Wystarczy orientować się w sprawach noclegowych nieco wcześniej i rezerwować pokoje z wyprzedzeniem. Często bowiem hotele oferują różnego rodzaju promocje i zniżki dla rodzin, zakochanych, przyjaciół czy innych zorganizowanych grup. Warto spytać przedstawiciela hotelu – w tym wypadku recepcjonistę – o dostępność pakietów rodzinnych, dzięki którym będziemy mogli zaoszczędzić trochę pieniędzy.

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły