Wydawać by się mogło, że kupowanie prezentów osobom, które mają jakąś pasję, jest bardzo proste. Wystarczy wybrać jakiś fajny gadżet związany z tematem pasji i sprawa załatwiona.

Okazuje się jednak, że w rzeczywistości będzie to jednak sporo trudniejsze. Zobaczmy zatem, jak wybrać prezent dla rowerzysty.

Unikaj banałów

Pierwszym skojarzeniem, które może przyjść do głowy, gdy pomyślimy o gadżetach dla rowerzysty, to lampki rowerowe, licznik, dzwonek, bidon lub uchwyt na bidon czy sakwy. Problem jednak w tym, że jeśli dana osoba faktycznie dużo jeździ na rowerze, to większość z tych gadżetów już posiada. Nie jest więc sztuką kupić pierwszą lepszą lampkę rowerową czy bidon, bo to raczej nie będzie udany prezent. Jeśli już decydujemy się na zakup któregoś z wyżej wymienionych produktów, to wysilmy się nieco bardziej i dowiedzmy się, które z tych sprzętów rowerzysta chciałby wymienić. Możemy również poszukać jakichś bardziej markowych czy designerskich produktów, które zastąpią te posiadane dotychczas. Nie jest to więc prezent łatwy do wymyślenia, bo pójście na łatwiznę najprawdopodobniej będzie oznaczać klęskę i prezent trafi na półkę prezentów do przekazania dalej.

A może coś do ubrania?

Rowerzyści, jak wszyscy współcześni sportowcy, chętnie korzystają z ubrań funkcyjnych. W takich specjalnie przygotowanych koszulkach, spodenkach czy skarpetach, mniej odczuwamy zimno/gorąco i nasz organizm ma większy komfort podczas jazdy na rowerze. Jeśli zastanawiamy się nad wyborem ubrań funkcyjnych, to mamy nieco łatwiej niż w przypadku akcesoriów rowerowych. Przecież każdy rowerzysta może mieć kilka, a niektórzy mają pewnie nawet kilkanaście, koszulek czy spodenek rowerowych i zakładają je zależnie od pogody. Można więc iść tą drogą, ale zdecydowanie łatwiej wybrać koszulkę, która nie musi być aż tak dopasowana jak spodenki.

Prezent z humorem?

Jeśli nasz rowerzysta, którego chcemy obdarować, ma dystans do siebie i swojej pasji, to warto sprezentować mu jakiś humorystyczny prezent. To może być naklejka na rower z zabawnym hasłem nawiązującym do cyklistów. Może to być śmieszny w kształcie bidon czy czapka z zabawnym obrazkiem. Dobrym pomysłem są również koszulki rowerowe z nadrukiem. One również najczęściej zawierają jakieś zabawne hasła i obrazki, a cyklista, który je nosi, będzie je nosił z radością. To będzie również sposób na manifestowanie swojej przynależności do określonej grupy, nawet wtedy, gdy akurat nie jest w towarzystwie swojego ukochanego bicykla.

 

Więcej na: https://koszulkowy.pl/27-rowery

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły