Czy iPhone 7 jest rzeczywiście dobrą inwestycją dla każdego maniaka technologii? Odkryj jego poszczególne parametry i porównaj z innymi modelami.

Czy warto inwestować pieniądze w iPhone’a 7?

iPhone 7 ( https://ispot.pl/iphone-iphone-7)to smartfon dostępny w wersji standardowej i w wersji Plus. Jego zakup z pewnością będzie satysfakcjonującą decyzją dla wszystkich osób, które od telefonu oczekują niezawodności w działaniu, wydajnej baterii, dobrego aparatu fotograficznego, a także pojemności, aby móc przechowywać najważniejsze pliki w jednym miejscu. Wersja standardowa od Plus różni się wielkością wyświetlacza, ceną, rodzajem obiektywu, rodzajem kontrastu, wymiarami, wagą i grubością obudowy. Różnica w cenie pomiędzy dwoma modelami niezależnie od wybranej pojemności dyskowej to 590 złotych. Na pytanie czy warto w niego inwestować gdy na rynku pojawiła się w wersja iPhone’a 8 należy sobie samodzielnie odpowiedzieć. Wersja iPhone 7 Plus jest o wiele lepsza pod względem wielu parametrów takich jak większy wyświetlacz Retina o przekątnej 5,5 cali, dzięki czemu o wiele przyjemniej ogląda się obrazki w social media i wyświetla liczne informacje z sieci. Pod względem konstrukcji aparatu w modelu Plus zastosowano szerokokątny obiektyw i teleobiektyw, dzięki czemu zdjęcia są wyraźniejsze i bardziej ostre pełne żywych kolorów.

iPhone 7 – korzyści dla użytkownika

iPhone 7 pod względem dostępnych nowości rynkowych wydaje się nieco starszym modelem, ale nadal ma wiernych fanów, którzy doceniają go za niezawodność i liczne parametry. Smartfon z wyświetlaczem Retina o przekątnej 4,7 cali i aparatem 12 MP z pewnością znajdzie wielu odbiorców. Tym bardziej, że jego cena w porównaniu z innymi, nowszymi modelami jest umiarkowana i wynosi 2 729 złotych przy 32 GB lub 3 229 złotych przy 128 GB. Standardowa wersja iPhone’a 7 ma rozdzielczość ekranu 1334 x 750 pikseli, którego maksymalna jasność wynosi 625 cd/m2. Satysfakcjonujące są wymiary tego modelu, które w porównaniu do wersji Plus wynoszą 138,3 x 67,1 x 7,1 mm. Na uwagę zasługuje też waga telefonu, która wynosi tylko 138 g. Jest to więc najlżejszy model iPhone’a. Przy zakupie warto sobie odpowiedzieć na pytanie jakie parametry są dla Ciebie najważniejsze, a potem dokonać wyboru. Dla niektórych może to być większa pojemność, dla innych model smartfona, a dla jeszcze innych właśnie niewielka waga telefonu. Jeśli zamówisz iPhone’a 7 w sklepie iSpot.pl możesz skorzystać z bezpłatnej wysyłki. Takie rozwiązanie z pewnością ucieszy tych, którzy przy zakupie smartfona nie chcą ponosić dodatkowych kosztów.

 

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły