Jasna bądź biała sypialnia to pewny udany poranek. Również dzięki wyborze takich mebli, dopasujemy bez problemów niemal każdy rodzaj łóżka.

Łóżko w sypialni jest jedną z najważniejszych mebli, nie ważne co jest w pokoju na łóżko zawsze w pierwszej kolejności zwraca się uwagę. To, w jakim stylu wybierzemy Nasz wypoczynek zależy od wystroju sypialni, bądź od gustu. Wśród polskich czy zagranicznych wyrobów łóżek jest bardzo popularne mocne zdobienia. Do sypialni urządzonej na biało idealnie dostosuje się każdy rodzaj łóżka. Najbardziej popularne łóżka tworzone są z kutego żelaza stworzą romantyczną aranżacje naszego wnętrza. Również nie używajmy ciemnych kolorów gdy mamy małą sypialnie ponieważ, jeszcze bardziej pomniejszy nasze wnętrze.

Jasna sypialnia idealnie będzie komponować się z każdym parkietem czy ciemnymi panelami, również z dodatkiem jasnego dywanu Sypialnia jasna nie koniecznie musi się kojarzyć z białą ścianą. W dzisiejszych czasach mamy bardzo wiele możliwości łączenia kolorów, cztery ściany pomalowane w na ten sam kolor mogą zmienić otoczenie na monotonne. Jeśli lubisz gdy rano budzi Cię słońce, możesz zadbać o to, aby jedna ściana w Twojej sypialni była żółta. Stonowane wykończenie wnętrza pozawala na zastosowanie bardzo kontrowersyjnych czy kontrastowych dodatków np: Niebieskie krzesło .


Meble które powinny zagościć w naszej sypialni to : łóżko, szafki, stoliki nocne, komoda oraz szafa jeśli nie posiadamy osobnej garderoby. Aby uzyskać ciekawe wnętrze sypialni należy również dopasować odpowiednio oświetlenie. Pamiętaj, że lampki na stolikach nocnych, są bardzo przydatne. Do wyposażenia również można doliczyć kominek oraz lustro. Bardzo modne w ostatnich czasach jest kominek elektryczny, tworzy niesamowity nastrój dodatkowo nie musimy tracić czasu na rozpalanie czy dodawanie drewna.

Zalecana szerokość minimalna łóżka do sypialni dla dwóch osób wynosi 140 cm, wygodne jest na 160 cm, jednak najbardziej sprawdza się takie od 180 do 200 cm. Tak, aby z dwóch stron było co najmniej 70 cm przestrzeni. Oczywiście wszytko zależy od wielkości sypialni w końcu nie chcielibyśmy się codziennie potykać o łóżko. Z punktu widzenia komfortu snu, oraz dobrego samopoczucia łóżko powinniśmy ustawić w ten sposób aby leżąc móc obserwować drzwi.

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły