Banki działające na terenie Polski dostosowują się do światowym trendów, starając się sprostać oczekiwaniom klientów. Czy wiesz, że dziś możesz skorzystać m.in. z usług concierge? Sprawdź, dlaczego warto.

Historia usług concierge w bankach

Banki to podmioty stworzone w konkretnym celu – mają zarabiać. Działają zatem w sposób zbliżony do firm – reklamują swoje produkty i konkurują między sobą o każdego klienta. Gdy mowa o klientach zamożnych, to nie wystarczy jedynie dobra oferta w zakresie kart płatniczych czy rachunków bankowych – konieczne jest też zaoferowanie obsługi o podwyższonym standardzie. W efekcie niektóre proponują usługi concierge, np. Lion’s Bank (https://www.lionsbank.pl/).

Historia usług concierge zaczęła się w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tamtejsi bankowcy zaproponowali swoim klientom dodatkowe usługi. Dziś również banki działające na terenie Polski proponują klientom usługi concierge. Na najszerszą ofertę w tym zakresie mogą liczyć klienci zaliczani do zamożnych, czyli ci, którym banki proponują dostęp do bankowości prywatnej i podwyższonego standardu obsługi klienta.

Usługi concierge – na co możesz liczyć?

Oferowany zakres usług concierge zależy od banku, z którego produktów zdecydujesz się skorzystać. Przykładowo Lion’s Bank proponuje swoim klientom m.in.:

  • możliwość skorzystania z pomocy pracownika banku, gdy mowa np. o rezerwacji biletów lotniczych lub pokoju hotelowego,
  • darmowy dostęp do licznych saloników VIP – są one zlokalizowane na lotniskach i w największych miastach na terenie całego świata,
  • bezpłatne ubezpieczenie AXA Travel, które – jak sama nazwa wskazuje – przyda się szczególnie osobom często podróżującym.

Jesteś zainteresowany? Chcesz sprawdzić, jakie jeszcze usługi concierge Lion’s Bank przygotował z myślą o swoich klientach? Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: https://www.lionsbank.pl/concierge.

Chcę skorzystać z usług concierge – co muszę zrobić?

Możliwość skorzystania przez klienta z usług concierge jest ściśle powiązane z korzystaniem z produktów oferowanych przez bank. Jeżeli chodzi o Lion’s Bank, to z usług concierge mogą skorzystać te osoby, które zawnioskowały o przyznanie jednej ze znajdujących się w jego ofercie kart płatniczych.

Nie jesteś jeszcze klientem Lion’s Banku? Musisz wiedzieć, że czeka na ciebie wiele wyjątkowych produktów – nie tylko karty płatnicze. W ofercie tego banku znajdziesz również szeroki wybór rachunków bankowych i lokat bankowych.

Na co możesz liczyć, jako nowy klient banku?

Nowi klienci banku Lion’s Banku mogą liczyć na konkretne korzyści. Gdy mowa o lokatach bankowych, to czeka na nich Lokata Welcome (https://www.lionsbank.pl/lokata-welcome-online), którą można założyć online. W jej ramach bank proponuje:

  • oprocentowanie w wysokości 2,15% lub 2,25% w skali roku – zależy ono od długości trwania umowy o lokatę,
  • możliwość zdeponowania na lokacie kwoty od 100 000 do 350 000 zł,
  • zdeponowanie środków na okres 1 lub 3 miesięcy.

Powyższa propozycja to aktualnie jedna z atrakcyjniejszych, jeżeli chodzi o oprocentowanie lokat bankowych. Może się na nią zdecydujesz?

loading...

Porady dla czytelników

loading...
loading...