Zestawy prezentowe na Wielkanoc to idealny pomysł na upominek. Wawel posiada w swojej ofercie ich aż kilka – dla każdego coś dobrego. Pośród nich są zarówno takie, które sprawdzą się jako słodki prezent dla malucha, jak i takie, z których ucieszy się każdy dorosły.

Chyba nie ma nikogo, kto nie lubiłby czekolady i innych łakoci. W okresie świątecznym pozwalają sobie na nie nawet Ci, którzy na co dzień ich raczej nie jedzą. Tym bardziej jest to świetny pomysł na prezent. Jakie dokładniej zestawy znajdziesz w ofercie prosto od Wawel?

W kolorowym i ciekawym opakowaniu – idealne dla najmłodszych

Na Wielkanoc robimy prezenty zwłaszcza najmłodszym. Zdając sobie z tego sprawę Wawel przygotował dla nich najróżniejsze propozycje. Jednym z najczęściej wybieranych zestawów jest Wielkanocny Kurczaczek, który mieści w sobie aż 500 g Mieszanki Krakowskiej. Pudełko, w jakim jest on sprzedawany jest składane i posiada na sobie nadruk z kurczaczkiem, przez co jest bardzo ciekawe i po zjedzeniu słodkości może jeszcze być w dziecięcym pokoju dekoracją.

Dla pociech, które wolą łakocie bez czekolady, wspaniałym prezentem będzie Kurczak Wielkanocny z galaretkami Fresh&Fruity. To zestaw sprzedawany w takim samym pudełeczku, co oznacza, że również mieści w sobie ich aż 500 g. Co istotne, są w nim galaretki w wersji bez dodatku cukru, co oznacza, że jeśli podarujesz go swojemu dziecku, nie będziesz musiała czy musiał mieć wyrzutów sumienia, co do tego, że są to słodycze.

Oprócz uroczych zestawów z kurczaczkiem, w ofercie firmy Wawel są też takie z zajączkiem. Wśród nich jest m.in. pudełeczko z przepiękną grafiką wypełnione cukierkami o kultowym smaku, jakimi są Michałki Klasyczne. Drugą opcją jest Zając Wielkanocny z galaretkami Fresh&Fruity, ponownie w wersji bez dodatku cukru.

Jest i coś dla większych łasuchów

Słodkie zestawy prezentowe na Wielkanoc to wspaniay pomysł na upominek nie tylko dla najmłodszych, lecz właściwie dla każdego. Z tego względu Wawel wprowadził też do swojej oferty propozycje pełne słodkości uwielbianych przez dorosłych. Można znaleźć w nich pełną głębi smaku czekoladę gorzką o 74% zawartości masy kakaowej z ziarnem z Wenezueli, czekoladę o smaku Tiramisu, z delikatną kawową nutką, czekoladę z nadzieniem o smaku Advocat, miętowe pastylki czy też bombonierki pełne pralinek Tiki Taki i Kasztanki.

Wspomniane zestawy prezentowe są elegancko zapakowane. Możesz zdecydować się na Wiosenną skrzynię słodkości, czyli słodycze w białej, drewnianej skrzyni zapakowanej w celofan i ozdobione wstążeczką. Inną opcją jest Zestaw słodyczy w jutowej torbie. Ponieważ ta jest niezwykle praktyczna, na pewno znajdzie później zastosowanie podczas codziennych zakupów. Kolejną propozycją jest Kosz prezentowy pełen wiosennych słodkości. To ogromny, biały koszyk wypełniony po brzegi najróżniejszymi czekoladami, pralinkami i cukierkami. Wśród nich są zarówno klasyczne słodkości, takie jak Tiki Taki, jak i takie w edycji limitowanej – m.in. czekolada Carmel Popcorn.

więcej w oficjalnym sklepie Wawel online