Żaluzje plisowane stanowią idealną dekorację okienną, będąc skuteczną ochroną przed promieniami słonecznymi, a także wzrokiem przechodniów. Świetnie sprawdzają się nie tylko w domach, ale również ogrodach zimowych czy oranżeriach. Zastanawiasz się nad tym, jakie zalety posiadają te żaluzje i czy będą odpowiedzią na Twoje potrzeby? Zebraliśmy kilka przydatnych informacji, które pomogą Ci w podjęciu decyzji o zakupie.

Jak zbudowane są żaluzje?

Wykonane są one z tkaniny, która zwijana jest w harmonijkę, tworząc swój charakterystyczny wygląd. Żaluzje te nadają się na okna o nietypowych kształtach (okrągłe, trójkątne), a także świetnie sprawdzą się w przypadku okien dachowych.

Rozsuwają się zarówno w górę jak i w dół, co sprawia, że możemy zasłonić dowolną część okna, wedle naszych potrzeb i upodobania. System sterowania może odbywać się zarówno na górnej, jak i dolnej listwie czy za pomocą drążka, sznurków czy też elektrycznie.

Wystrój Twoich marzeń

Żaluzje plisowane świetnie dopasują się do wystroju każdego pomieszczenia, będąc jednocześnie efektywnym rozwiązaniem. Dostępne w wielości kolorów i materiałów, zadowolą potrzeby każdego Klienta. Takie firmy jak WAKO rolety żaluzje oferują najwyższą jakość produktów, kompleksową pomoc i fachową poradę. Z pasji do dekoracji.

Źródło: WAKO rolety żaluzje

Największe zalety

Jeśli szukasz rozwiązań pewnych, prostych, a jednocześnie spersonalizowanych – żaluzje plisowane będą idealną opcją. Dopasowują się do nietypowego kształtu okna i bezproblemowo działają w różnych orientacjach (zarówno pionowej jak i horyzontalnej). Sprawdzą się w przeszklonych konstrukcjach dachowych lub zimowych ogrodach.

Źródło: WAKO rolety żaluzje

Sterowanie żaluzjami jest proste, a mechanizmy można dobrać do naszych indywidualnych potrzeb. To samo tyczy się wyboru tkanin, z których wykonana jest żaluzja – mogą to być materiały dekoracyjne lub zaciemniające.

Co bardzo ważne, mechanizm żaluzji zapewnia możliwość ustawienia jej na dowolnej wysokości okna, co pozwala na zachowanie wygody i funkcjonalności.

Skorzystaj z Zimowej Promocji!

Trwa promocja, dzięki której zaoszczędzisz na zakupach! Wystarczy, że przy pomiarach lub w sklepie podasz pracownikowi kod rabatowy WINTERSG, by zaoszczędzić 5%. Już teraz skontaktuj się ze sklepem pod numerem 570 417 417. Dobre zmiany przychodzą łatwo.