Firma epaka.pl realizuje przesyłki krajowe oraz zagraniczne w atrakcyjnych cenach. Usługi są wykonywane za pośrednictwem solidnych firm kurierskich, do których należy również przewoźnik DPD. Możliwe jest nadanie przesyłki zdalnie, czyli bez konieczności wychodzenia z domu. Usługę można zamówić telefonicznie pod numerem 732480000 lub osobiście w jednym z oddziałów. Kurier odbierze paczkę w danym miejscu i w ustalonym terminie. Warto prześledzić cennik, aby wybrać usługę dostosowaną do swoich potrzeb.

Bezpiecznie zapakowana przesyłka gwarancją braku strat finansowych

Aby ochronić przesyłkę przed niechcianym uszkodzeniem, należy pamiętać o jej odpowiednim zabezpieczeniu. Dzięki temu klient będzie miał poczucie, że zawartość jego paczki jest bezpieczna. Jest to podstawowa czynność, jeśli chodzi o transport przesyłek. Gdy opakowanie będzie nieodpowiednio dobrane, zwiększa się ryzyko uszkodzenia produktu. Należy tej kwestii przestrzegać, aby nie narazić się na straty. Przeważnie towar jest pakowany w kartony lub foliopaki z odpowiednim wypełnieniem, na przykład poduszkami powietrznymi.

Jeżeli istnieje taka możliwość, to zawsze należy pakować towary w kartony niezależnie od kształtu zawartości. Kwestię bezpieczeństwa stanowi odpowiedni wypełniacz. Paczki w kształcie kartonu - prostopadłościanu są traktowane jako standardowe, stąd należą do tańszych. Za kształt niestandardowy jest dodatkowa opłata.

Zwrot pobrania na saldo

Platforma wysyłkowa epaka.pl umożliwia zwrot pobrania na saldo konta, za pomocą którego można płacić za usługi kurierskie. Mogą z tego korzystać wszyscy zalogowani klienci. Pobrania zostają zwracane w ciągu 1 dnia roboczego, licząc od momentu doręczenia paczki. Faktura z kompensatą jest wystawiana na kwotę pobrania. System umożliwia również zarządzanie pieniędzmi. Warto zapoznać się z poradnikiem kurierskim: https://www.epaka.pl/poradnik-kurierski.

Użytkownik platformy po zalogowaniu ma opcję domyślną codziennych wypłat, którą może zamienić na ostatni dzień miesiąca, każdy czwartek, na żądanie oraz we wskazanych dniach. Wypłat można dokonywać w dni robocze, dlatego po wybraniu w opcjach dnia wolnego, wypłata zostanie zrealizowana w najbliższym dniu roboczym. Jeśli klient zleci ją do godziny 14:00, zostanie wykonana tego samego dnia, a po tej godzinie - w następnym dniu.

Nadbagaż? Dzięki firmie kurierskiej koszty będą dużo niższe

Nadbagaż to bagaż, który przekracza limity, jakie zostały narzucone przez dane linie lotnicze, jeśli chodzi o jego rozmiar czy wagę. Zazwyczaj klienci płacą za niego krocie. Kwota jest naliczana od każdego kilograma. Aby uniknąć sytuacji, w jakiej koszt za nadbagaż przekracza możliwości finansowe klienta, warto skorzystać z usług firmy kurierskiej, która zapewnia profesjonalną wysyłkę paczek w atrakcyjnej cenie.

Bagaż należy spakować podobnie jak paczkę, dbając o jego bezpieczeństwo. Na pewno przyda się kartonowe pudełko oraz solidnie wykonana taśma klejąca. Karton musi być odpowiednio przystosowany rozmiarem do wielkości bagażu. Nie można owinąć takiego pakunku folią stretch i taśmą. Paczka nie spełni wówczas odpowiednich wymogów. Dlatego tak ważny jest zakup wytrzymałego pudła kartonowego.

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły