Zarówno w otoczeniu produkcyjnym jak i w logistyce często istnieje konieczność wydruku etykiet o szerokości 8 cali. Tego typu etykieta ma zastosowanie do opisów wszelkiego rodzaju palet mieszanych, czy produktów o wieloskładniokowej budowie. Wbrew pozorom wybór drukarek do etykiet samoprzylepnych o takiej właśnie szerokości zadruku wcale nie jest łatwy ze względu na ogranicznoną liczbę tego typu sprzętu.

Nasz wybór- drukarka do etykiet Toshiba B-852

Ta solidna półprzemysłowa drukarka etykiet świetnie radzi sobie z wydrukami dużych rozmiarów etykiet o wysokiej jakości. Urządzenie jest wyposażone w głowicę 300 dpi, umożliwiającą zadruk etykiet o szerokości do 216,8 mm z prędkością do 101,6 mm/sek. Drukarka do etykiet samoprzylepnych Toshiba dzięki swojej prostej, ale bardzo wytrzymałej budowie świetnie sprawdza się w nawet bardzo wymagających warunkach eksploatacji. Odpowiednie serwisowanie drukarki przez Użytkownika, polegające na regularnym czyszczeniu wałków iś głowicy, sprawią, że urządzenie będzie pracować bezproblemowo nawet przez bardzo długi czas. Dla bardziej wymagających Klientów istnieje możliwość wyposażenia opcjonalnego drukarki. Jako opcje wybrać można: nóż do rozdzielania etykiet, moduł WLAN, port szeregowy, port logiki binarnej.

 

HIT-Kody Kreskowe- doświadczony ekspert w procesie wyboru drukarek kodów kreskowych

Autoryzowanym partnerem handlowym i serwisowym firmy Toshiba jest poznańska firma HIT-Kody Kreskowe. Firma z Wielkopolski działa na runku szeroko pojętej automatycznej identyfikacji już od 25 lat. W tym czasie dostarczyła tysiące urządzeń Toshiba do druku etykiet samoprzylepnych. Dzięki sprawnemu serwisowi urządzeń drukujących (działania serwisowe zarówno w siedzibie, jak i w siedzibie Klienta) wiele urządzeń z kilkunastuletnim stażem działa do dziś. Firma HIT-Kody Kreskowe oprócz działu sprzętowego to także prężna drukarnia etykiet, drukująca etykiety samoprzylepne metodą fleksograficzną i cyfrową. Etykiety produkowane przez HIT-Koy Kreskowe mogą być z powodzeniem zadrukowywane na drukarkach etykiet Toshiba.

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły