Śmieszne prezenty zawsze są na topie! Fajny drobiazg z odrobiną humoru rozbawi zarówno obdarowanego, jak również jego gości. Warto więc od czasu do czasu postawić na całkowicie oryginalny, zabawny upominek.

Na jaką imprezę warto zabrać śmieszny prezent?

Śmieszne prezenty sprawdzają się podczas różnego typu imprez, nie tylko podczas osiemnastek. Zabawny upominek można wręczyć również z okazji parapetówki, imienin, przejścia na emeryturę, wieczoru panieńskiego bądź kawalerskiego.

Najpopularniejsze śmieszne prezenty

Dostępnych jest całe mnóstwo zabawnych prezentów, wszystko zależy od tego, jakiego typu drobiazg chcemy zakupić i oczywiście od okazji. W sklepach z upominkami znajdziemy zarówno kubki, poduszki czy koszulki z zabawnymi napisami, jak również szkatułki, zapalniczki, zegary czy ramki do zdjęć. Wybór jest naprawdę duży.

Osiemnastka

Zdecydowanie najczęściej śmieszne prezenty kupujemy, gdy wybieramy się na osiemnastkę. W sklepach z upominkami znajdziemy antystresowe cycki gniotki, poduszki w kształcie biustu, osiemnastkowe szarfy, śmieszne dyplomy czy kieliszki na smyczy. Tego typu upominki często wzbudzają wiele pozytywnych emocji wśród przybyłych, w szczególności wśród młodzieży.

30, 40, 50, 60, 70 urodziny

Co się okazuje, śmieszny prezent można zakupić nie tylko na osiemnaste, ale również na trzydzieste, czterdzieste, pięćdziesiąte, sześćdziesiąte, siedemdziesiąte bądź osiemdziesiąte urodziny. Oczywiście upominek dla starszej pani czy starszego pana będzie nieco mniej śmiały od tego dla osiemnastolatka, ale również wywoła na twarzy uśmiech. Co ważne, takie prezenty są zabawne, a jednocześnie w dobrym guście.

Pomysłów nie brakuje! Zakupić możemy trofeum z okazji urodzin, stojak w kształcie bujanego fotela na alkohol, poduszkę dla dziadka, laskę 70. latka, dyplomy i wiele, wiele innych.

Wieczór panieński i wieczór kawalerski

Zasadniczo wieczór panieński bądź kawalerski ma się raz w życiu. Taka noc musi być wyjątkowa i nie może na niej zabraknąć atrakcji.

Fantazja przyszłych małżonków, jak również ich gości czasami nie zna granic. Propozycji jest naprawdę mnóstwo, od balonów kształcie serca po szarfy, bieliznę, pejcze, kajdanki, czy też fartuszki i koszulki ze śmiesznymi napisami. To oczywiście nie koniec, zakupić możemy tłuczki na męża, dyby, latarki w kształcie penisa i inne pikantne gadżety. Warto, dodać, że ciekawe prezenty na wieczór panieński możesz znaleźć tutaj. Jednak pamiętaj, że liczy się przede wszystkim element zaskoczenia.

Inne okazje

Zabawny upominek możemy również wręczyć z okazji imienin, parapetówki, ślubu, rocznicy ślubu, czy po prostu bez okazji. To nie koniec,dostępne są specjalne gadżety dla żon i mężów, dla zakochanych, dla piwoszy, dla kierowców, emerytów, dla brata i siostry, można wymieniać bez końca.

Dla emerytów możemy na przykład zakupić specjalne szkatułki na emeryturę czy zapalniczki z zabawnym napisem. Mężowi można natomiast kupić zabawny otwieracz do piwa, kufel czy elegancką piersiówkę z kieliszkami. Pomysłów nie brakuje, a w sklepach z pamiątkami znajdziemy wiele różnego typu propozycji.

Wciąż powstają nowe, zarówno stacjonarne, jak również internetowe sklepy ze śmiesznymi upominkami, w niektórych z nich znajdziemy naprawdę bardzo szeroki asortyment. Tutaj na uwagę zasługuje między innymi sklep z upominkami.com.