Właściciele hoteli w Gdyni prześcigają się w wymyślaniu różnorakich atrakcji dodatkowych albo nietypowych propozycji, których celem jest wybicie się na tle innych podmiotów oferujących noclegi. Nie ma się bowiem co oszukiwać – sam fakt, że posiada się właściwie wycenione, dobrze wyposażone i wygodne pokoje, nawet w bardzo dobrej lokalizacji, to jeszcze nie jest gwarancja osiągnięcia sukcesu.

Nie jest to nawet gwarancja utrzymania się na rynku, ponieważ podobny profil będzie miało całe mnóstwo hoteli i pensjonatów w regionie. Wśród kontrowersyjnych pomysłów na hotel można znaleźć propozycję dość nietypową, że jest to miejsce tylko dla osób dorosłych i dzieci nie mają do niego wstępu. Jak to działa w praktyce?

Wstęp od 16 lat
Hotel dla dorosłych może przyjmować dość różne formy. Nie jest to oczywiście jakiś pojedynczy mechanizm, który byłby zaordynowany gdzieś z góry czy ujęty w jakichkolwiek przepisach. W tym przypadku właściciel uznał, że ciekawszą ofertą, będzie oferta tylko dla dorosłych. Najczęściej wygląda to tak, że:
I. Zakaz wstępu z niemowlętami;
II. Zakaz wstępu z dziećmi do lat 12;
III. Zakaz wstępu dla osób nieletnich (czasami młodszych niż 16 lat).
Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że rezygnacja ze świadczenia usług dla dzieci i młodzieży jest nie tyle afrontem w stosunku do nich i do ich rodziców, co zaoferowaniem usługi wyższej jakości dla osób, które podróżują bez dzieci. Dzieci i młodzieży nie należy oczywiście wykluczać i bynajmniej nikt nie ma tutaj na celu prowadzenia przeciwko nim działań negatywnych. Rezygnacja z przystosowania do potrzeb osób młodszych to więcej miejsca dla osób starszych i więcej możliwości zaoferowania im nietuzinkowych atrakcji turystycznych.


Wypoczynek w Gdyni bez dzieci
Wypoczynek w Gdyni bez dzieci jest możliwy oczywiście w bardzo wielu miejscach, ale w większości z nich nie ma gwarancji, że nie trafimy na rodzinę z maluchami. A dlaczego właściwie nie chcielibyśmy tak trafić?
Hotel dla dorosłych, to miejsce które skupia się na świadczeniu usług dla osób dorosłych, które chcą zaznać ciszy i spokoju, a do tego cieszyć się dobrym towarzystwem. Jedną z ciekawszych atrakcji, jakie hotel dla dorosłych organizował w ostatnim czasie były chociażby kolacje walentynkowe, w czasie których możliwe było stworzenie dla siebie z pomocą hotelu naprawdę wyjątkowej atmosfery oraz cudownego i romantycznego nastroju. Nie powinno zatem dziwić, że zapierające dech w piersiach wnętrza tego hotelu stały się miejscem, w którym kilka par podjęło decyzję o zakończeniu samotnego życia i związaniu się węzłem małżeńskim do końca swoich dni.


Kuchnia, wystrój i Spa
Hotel dla dorosłych to miejsce, które stara się idealnie dopasować do gustów swoich gości. Hotel dla dorosłych w Gdyni podchodzi do tego poprzez trzy sektory:
• doskonałej kuchni;
• gustownego wystroju;
• bogatej oferty odnowy biologicznej.
Każdy gość może liczyć na wspaniałe, wyszukane potrawy przygotowywane w większości z lokalnych produktów i odważnie doprawione. Zasmakuje i zatrzyma się w naprawdę gustownych i dobrze urządzonych pokojach, a w chwili wolnego czasu uda się na odnowę biologiczną pozwalającą zapomnieć o tygodniu ciężkiej pracy.