Kobiety i walentynki to bardzo romantyczne połączenie – nic więc dziwnego, że panie przygotowując się do wspólnej celebracji tego święta ze swoim ukochanym nierzadko dają się ponieść…. Kolacja przy świecach, serduszka w różnej formie, gdzie tylko sięga wzrok, patrzenie sobie w oczy i trzymanie się za rękę – to wszystko słodkie i urocze, ale czy Twój samiec alfa naprawdę tego chce i na to czeka co roku?

14 luty to okazja do pokazania prawdziwych uczuć, jeśli więc w tym roku naprawdę chcesz zaskoczyć swoją połówkę, dlaczego nie postawić na coś bardziej praktycznego niż kolejny dziergany sweter z napisem „on jest mój”? Portfel męski wykonany ze skóry solidnego gatunku na pewno dużo bardziej uszczęśliwi Twojego mężczyznę. Aby przekonać Cię na 100% - przygotowaliśmy kilka mocnych argumentów przemawiających za tym faktem.

 

Męski portfel – synonimem sukcesu

 

Każdy mężczyzna uwielbia być postrzegany jako człowiek sukcesu – jeśli więc chcesz pokazać swojemu ukochanemu, że podziwiasz go i widzisz w nim alfę i omegę ambicji oraz aspiracji, to ofiarując mu stylowy portfel wysokiego gatunku – przekażesz mu takie uczucia, bez dwóch zdań.

 

Idealnie nadaje się do tego celu klasyczny Kochmanski skórzany portfel męski HQ 1310. Jego design wręcz krzyczy „jestem profesjonalistą w każdym calu!”. Na widok takiego akcesorium każdy mężczyzna, nawet niekoniecznie ten będący przedsiębiorczym biznesmenem – tak będzie się czuć. Zobaczysz to za każdym razem, gdy wyciągnie z dumą ten portfel płacąc za waszą kolejną romantyczną kolację. Dwie pieczenie na jednym ogniu – ot co!

 

Inne cechy modelu HQ 1310:

 

  • wysokogatunkowa naturalna skóra,
  • wnętrze zaprojektowane z myślą o mężczyzn,
  • polska jakość w przystępnej cenie,
  • blokada antykradzieżowa RFID.

 

Jeśli jednak uważasz, że ten model pomimo wszystkich swoich atutów jest jednak zbyt poważny jak dla Twojego chłopaka i chcesz postawić na coś nieco bardziej oryginalnego – spójrz koniecznie na propozycję portfela HQ 1293. Ten model oczywiście został stworzony dla Polaków dumnych ze swej polskości, ale spodoba się wszystkim panom, którzy nawet jeśli nie są wzorowymi przykładami patriotów to na pewno są kibicami biało-czerwonych. Podobnie jak przykład numer jeden – ten męski portfel także zaskakuje pozytywnie wysoką jakością wykonania, optymalną budową i atrakcyjną ceną, co nie ukrywajmy też ma znaczenie.