Modny telefon to nie wszystko – czeka Cię jeszcze wybór odpowiednich akcesoriów. Rynek dodatków i akcesoriów dedykowanych do sprzętu elektronicznego jest ogromny i jest z czego wybierać!

Nowoczesne technologie sprawiają, że mamy do dyspozycji wiele rozwiązań, które ułatwiają nam wykonywanie rozmaitych czynności. Wybrane z nich są tak praktyczne, że pozwalają nam korzystać z jeszcze liczniejszych funkcjonalności naszego telefonu.

Każdy użytkownik pragnie spersonalizować swój telefon – wybrać oryginalny kolor obudowy, intrygującą tapetę oraz niespotykany dzwonek. Ważnymi dodatkami są także etui i pokrowce, smycze, naklejki, kijki do selfie itd. – trendy wciąż się zmieniają. Warto wiedzieć, co jest na topie, aby na bieżąco za nim podążać!

Szkło hartowane

Przede wszystkim warto zdecydować się na szkło hartowane na telefon – obecnie to już standard. Dostępne na rynku skutecznie chronią ekrany przed zarysowaniami czy innymi uszkodzeniami. Trzeba pamiętać, że nawet wyświetlacze wyposażone w mocne szkło nie zawsze są w pełni chronione przed porysowaniem czy rozbiciem. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest szkło hartowane na telefon.

Pokrowce i etui Blackmoon

Każdy chce podkreślić swoją osobowości m.in. poprzez gadżety. Etui na telefon to jeden ze sposobów, aby ożywić stylizację – mogą być designerskie, zabawne, ale też stylowe i klasyczne. Można je łatwo dopasować do każdego stylu, a także zmieniać w dowolnym momencie – zależnie od okazji!

Silikonowe etui oraz pokrowce Blackmoon Ultra Case dostępne są w wielu oryginalnych wzorach. Świetnie zabezpieczą telefon przed rysami, obiciami i różnymi zadrapaniami, ale dodatkowo zadbają o jego charakter i dodadzą mu szczypty oryginalności.

Warto wybrać produkty odporne na warunki atmosferyczne, a zarazem dobrej jakości, aby mieć bezproblemowy dostęp do wszystkich portów ładowania i przycisków. Do wyboru jest wiele rodzajów i fasonów etui – m.in. wsuwane, kieszonki, kabury, silikonowe, skórzane, eleganckie lub fikuśne, a także zaprojektowane z myślą o aktywnych.

Głośniki, słuchawki, rysiki, selfie sticki

Lista akcesoriów do telefonu jest tak długa, że trudno wymienić je wszystkie – każdy idealnie spersonalizuje swoje urządzenie. Do wyboru są m.in. słuchawki, głośniki bezprzewodowe, praktyczne rysiki, kijki, statywy (np. tripody) i całe zestawy do robienia zdjęć selfie, obiektywy, karty pamięci, uchwyty – np. samochodowe, ładowarki, powerbanki itd.

Część z tych akcesoriów jest niezwykle praktyczna i może nas uratować w niejednej sytuacji, inne zaś dodadzą smartfonowi nuty indywidualizmu. Sprawdź ogromny wybór dodatków do telefonu dostępnych na rynku i spersonalizuj swój telefon zgodnie z własnym gustem i potrzebami!

__

Artykuł powstał we współpracy z hurtownią GSM Comtrading. Na ich stronie znajdziesz wiele ciekawych i nieszablonowych dodatków do telefonów komórkowych oraz szeroki wybór akcesoriów GSM.