Według powszechnej opinii to leasing jest najlepszym rozwiązaniem finansowania dla przedsiębiorców. Sprawdźmy ile w tym popularnym stwierdzeniu prawdy.

Przedsiębiorca już na samym początku otrzymuje coś niezwykle kuszącego - korzystną cenę. Samochód jest tańszy, ponieważ zgodnie z wykładnią prawa, jego właścicielem jest bank. Jako stały klient banki posiadają preferencje zniżki u dealerów lub producentów. Dzięki temu prostemu zabiegowi auta dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Ponadto leasing pomaga przedsiębiorcy w utrzymaniu płynności finansowej. Brak angażowania własnych nakładów finansowych daje właśnie taką możliwość.

Ostatnią ważną kwestią in plus są raty. Decydując się na leasing, rata ustalana jest poprzez uzyskanie przychodu. Znaczy to, że możliwe jest zmniejszenie podstawy opodatkowania. Tym samym mniej pieniędzy idzie do skarbu państwa. Jak widać na papierze oferta leasingowa jest bardzo kusząca.

Najpopularniejszym towarem w ramach usług leasingowych są oczywiście auta. Niewielu jednak wie, że najatrakcyjniejsze oferty pochodzą od banków współpracujących z konkretnymi markami. Przykładem jest chociażby Nissan, który od wielu lat współpracuje z RCI Banque - https://www.nissanfinance.pl/finansowanie/leasing. Jeśli jesteśmy zainteresowani zakupem auta właśnie tej marki, to będzie to strzał w „dziesiątkę”.

Oferta Nissan Finance charakteryzuje się przede wszystkim 0% ratą wstępną i równymi ratami leasingowymi, które mogą trwać od 24 do 60 miesięcy. Decydując się na leasing samochodowy w RCI Banque, możemy być pewni, że cała procedura będzie prosta i krótka, a wszelkie formalności oraz koszty związane z rejestracją pojazdu będą stały po stronie leasingodawcy. Warto pamiętać, że na wybrane modele okresowo można znaleźć ciekawe oferty promocyjne.

Podsumowując, leasing to świetny wybór jeśli prowadzimy firmę i samochód jest jej niezbędnym elementem. Preferencyjne warunki jaki oferuje Nissan Finance dla klientów swojej marki, powodują że ciężko przejść wobec tej oferty obojętnie.