Budujesz dom i zastanawiasz się jak wykonać posadzki? Szukasz profesjonalnych narzędzi posadzkarskich w najlepszych cenach? Koniecznie odwiedź sklep Techbau.

Techbau – mixokret, zacieraczki i włókna do betonu, czyli sklep dla posadzkarzy

Sklep Techbau jest przedsiębiorstwem od wielu lat zajmującym się wylewaniem posadzek betonowych i posadzek anhydrytowych. Sklep Techbau jest w pełni wyposażony i w asortymencie zawiera wszystkie produkty, których może potrzebować posadzkarz.

Plastyfikatory do betonu. One zadbają o twoje posadzki!

Polecanym i często wybieranym produktem w naszym asortymencie jest plastyfikator do betonu. Plastyfikatory do betonu służą do poprawienia właściwości fizycznych mieszanki betonowej. Ten produkt jest używany też do innych substancji, jak tynki cementowe, posadzki anhydrytowe, a nawet lakiery akrylowe.

Zadaniem plastyfikatorów je znacznie poprawić właściwości danej substancji, co ma skutkować łatwiejszą pracą w niemal każdych warunkach. Dzięki odpowiednim plastyfikatorom do betonu możesz wylewać posadzki podczas mrozów i upałów. Odpowiednia chemia spowolni lub przyśpieszy twardnienie wylewki i uczyni ją mrozoodporną!

Blichówka do betonu. Podstawowe narzędzie wielkiej wagi!

Blichówka czy też paca do betonu jest podstawowym narzędziem każdego posadzkarza. Służy do rozprowadzania i równania wylewek betonowych. Ręczne równanie betonu jest czasochłonne, jednak nie w każde miejsce można dotrzeć elektryczną zacieraczką do betonu, dlatego ręczne narzędzia zawsze się przydają.

Odpowiednia blichówka musi być prosta i wykonana z materiału, który nie rdzewieje. W sklepie TECHBAU znajdziesz tylko najlepszej jakości sprzęt, testowany i użytkowany przez fachowców z tej firmy. Pace do betonu są zaopatrzone w ergonomiczną rączkę, które ułatwiają pracę i chronią dłonie przed odciskami!

Agregaty do betonu, czyli Mixokret do posadzek.

Posadzka to jeden z najważniejszych elementów w domu. Nie ważne jaka, czy to będzie posadzka betonowa, czy posadzka anhydrytowa, ważne, aby była wykonana z najwyższą starannością. Aby dobrze wykonać posadzki, trzeba pamiętać o kilku ważnych zasadach, takich jak dylatacje, użycie odpowiedniej chemii czy włókien do betonu oraz użycie profesjonalnego sprzętu do mieszania i rozlewania mieszanki.

Agregaty posadzkarskie mają za zadanie ułatwić pracę fachowcom oraz znacznie ją przyśpieszyć. Profesjonalny sprzęt, z którym łatwo się pracuje i dzięki któremu praca jest lżejsza skutkuje efektem końcowym. Jeśli posadzkarze mieliby ręcznie wszystko robić, to praca była by ciężka i wyczerpująca, a efekt końcowy znacznie gorszy. Dlatego warto zainwestować w agregaty takie jak miksokret, bo to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale także gwarancja zadowolonego klienta.