Wybór miejsca, w którym chcemy zamieszkać na dłuższy czas, jest bardzo ważny. Podczas szukania idealnej lokalizacji warto sprawdzić, jak wygląda najbliższa okolica oraz jaki jest jej plan zagospodarowania na najbliższe lata. Spokojna dzielnica bardzo dobrze skomunikowana z największymi firmami i centrum miasta to idealne miejsce do spędzenia przyszłości.

Jedną z ciekawszych inwestycji, jaka powstała w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji jest nowy dwupoziomowy budynek mieszkalny zlokalizowany na uboczu miasta Wronki. Nieruchomość składa się z dwunastu mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ponad 450 metrów kwadratowych.
Osoby zainteresowane nowymi mieszkaniami mogą wybierać spośród dwunastu lokali w stanie deweloperskim o powierzchni od 36 do 43 metrów kwadratowych. Każde z oferowanych mieszkań składa się z holu, aneksu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki oraz komórki lokatorskiej. Cena nowych mieszkań we Wronkach zaczyna się od 158 tys. złotych za mieszkanie o powierzchni niecałych 37 metrów kwadratowych. Za nową nieruchomość o powierzchni nieco ponad 43,5 metra kwadratowego należy zapłacić już 184 tys. złotych.

Nowe mieszkania z dużym tarasem i ogrodem

Niezwykle przemyślany projekt sprawia, że dostępne mieszkania pozwalają na niemal dowolną aranżację i pełne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Mieszkania znajdujące się na najniższym poziomie posiadają duże tarasy oraz ogród z bezpośrednim wyjściem na plac i parking znajdujący się przy inwestycji. Mieszkania znajdujące się na pierwszym piętrze
Nowe mieszkania, znajdujące się w zachodniej części miasta Wronki, są bardzo dobrą ofertą zarówno dla singli, jak i małżeństw posiadających dziecko. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca parkingowe znajdujące się tuż przy budynku mieszkalnym oraz duża dostępność terenów zielonych.
Budynek mieszkalny zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, a w najbliższej okolicy znajdują się domy w zabudowie jednorodzinne. Niska dwupoziomowa zabudowa z częściowo skośnym dachem sprawia, że całość inwestycji bardzo dobrze wpisuje się charakter okolicy.

Wronki - Nowe mieszkania na sprzedaż z widokiem na las

Nieruchomości oferowane w budynku mieszkalnym przy ulicy Mickiewicza we Wronkach to bardzo dobry wybór szczególnie dla osób, które cenią sobie wysoki poziom komfortu wypoczynku, duże bezpieczeństwo oraz przyrodę dostępną na wyciągnięcie ręki. Mieszkania są zlokalizowane w dzielnicy, w której dominuje nowa zabudowa jednorodzinna.
Bardzo dobrze dobrane wzornictwo i dopasowanie budynku do otaczającej zabudowy tworzą niemal idealną przestrzeń do życia blisko natury. Lasy iglaste otaczające inwestycję, droga osiedlowa o niskim natężeniu ruchu oraz możliwość dotarcia nad rzekę Wartę w kilka minut są jednym z zalet tej lokalizacji.
W najbliższej okolicy nowi lokatorzy znajdą sklepy osiedlowe oraz oddalony o nieco ponad 700 metrów sklep wielkopowierzchniowy. W niecałe dwie minuty można dostać się do centrum miasta oraz dworca kolejowego, a stąd w około 40 minut możemy dotrzeć do Poznania.

Poznaj lokalizację miasta Wronki.

Miasto jest wręcz idealnie skomunikowane z czterema pobliskimi miastami powiatowymi, które leżą nie dalej jak 15-35 kilometrów. Tak dobra lokalizacja sprawiła, że Wronki są bardzo chętnie wybierane przez inwestorów. Dzięki prężnie rozwijającej się gospodarce, w mieście powstaje coraz więcej nowych inwestycji mieszkaniowych. Są to zarówno domy jedno rodzinne, jak i budynki mieszkalne. Wybierając mieszkania przy ulicy Mickiewicza, w kilka minut możemy dotrzeć do najważniejszych punktów na mapie Wronek, nie tracąc uroku mieszkania w spokojnej dzielnicy z niezwykle bliskim sąsiedztwem lasów i przyrody.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań we Wronkach, dostępnych na stronie internetowej www.almarpolska.pl

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły