Gmina Jabłonowo Pomorskie
Do urn w gminie Jabłonowo Pomorskie poszło 38.52 % wyborców. Najwięcej głosów mieszkańcy oddali na kandydatów z listy PO.
Do Sejmu:
Poszczególne wyniki partii oraz nazwiska trzech kandydatów z poszczególnych list, którzy uzyskali największą ilość głosów.
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Suma oddanych głosów na kandydatów z listy - 704 głosów (27,58%)
- Girzyński Zbigniew - 228 (8,93%)
- Ardanowski Jan Krzysztof - 170 (6,66%)
- Gilewicz Iwona Danuta - 71 (2,78%)
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza
Suma oddanych głosów na kandydatów z listy - 32 (1,25%)
- Michałek Iwona Krystyna - 9 (0,35%)
- Po 4 głosy (0,16%) uzyskali: Lubiński Adam Stanisław, Krzyżanowska Teresa
Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
Suma oddanych głosów na kandydatów z listy - 201 (7,87%)
- Wenderlich Jerzy Jan - 129 (5,05%)
- Polak Urszula - 11 (0,43%)
- Po 6 głosów (0,24%) uzyskali: Sosińska Aneta, Trojanowska Izabella Barbara
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Ruch Palikota
Suma oddanych głosów na kandydatów z listy - 234 (9,17%)
- Wydrzyński Maciej -102 (4,00%)
- Wojciechowski Janusz Piotr - 19 (0,74%)
- Leszczyńska Danuta - 18 (0,71%)
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Suma oddanych głosów na kandydatów z listy - 577 (22,60%)
- Sosnowski Zbigniew - 431 (16,88%)
- Kłopotek Andrzej - 52 (2,04%)
- Kierzkowska Ewa Sławomira - 43 (1,68%)
Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80
Suma oddanych głosów na kandydatów z listy - 16 (0,63%)
- Kuropatwiński Lech Stefan - 7 (0,27%)
- Adamczyk Zbigniew - 3 (0,12%)
- Po 2 głosy (0,08%) uzyskali: Skoczyk Bożena Aldona, Kulczycka Malwina
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Suma oddanych głosów na kandydatów z listy - 764 (29,93%)
- Lenz Tomasz - 355 (13,91%)
- Dzięcioł Janusz Andrzej - 125 (4,90%)
- Socha Zbigniew Józef - 97 (3,80%)
Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
Suma oddanych głosów na kandydatów z listy - 25 (0,98%)
- Roszkowski Mirosław - 14 (0,55%)
- Adamczyk Piotr - 9 (0,35%)
- Po 1 głosie (0,04%) uzyskali: Romanowska Halina, Adamczyk Dorota
Do Senatu:
- Bober Ryszard Jakub - 1 898 (69,75%)
- Chal Joe - 77 (2,83%)
- Górski Grzegorz Kazimierz - 435 (15,99%)
- Janiszewski Jacek - 47 (1,73%)
- Wojtczak Michał Józef - 264 (9,70%)