Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego z przyjemnością zapraszają kujawsko-pomorskich przedsiębiorców i naukowców do składania propozycji innowacyjnych produktów, usług i technologii w konkursie Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw.


Ideą konkursu jest:
1. promowanie i wyróżnienie przedsiębiorstw z województwa kujawsko-pomorskiego bazujących na wiedzy, innowacji oraz nowoczesnych technologiach;
2. wspieranie innowacyjnych przedsięwzięć naukowo-badawczych oraz współpracy przedsiębiorców z jednostkami naukowymi;
3. promocja inteligentnych specjalizacji województwa kujawsko-pomorskiego;
4. promocja Województwa Kujawsko-Pomorskiego jako regionu sprzyjającego innowacjom.

Zapraszamy do składania formularzy zgłoszeniowych. Konkurs Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw regionu, przedsiębiorstw akademickich oraz jednostek naukowych/zespołów badawczych, które mogą poszczycić się sukcesami w opracowaniu lub wdrożeniu innowacyjnej technologii, produktu lub usługi. Ocenie podlegają wyłącznie działania lub wdrożenia zaistniałe po 1 stycznia 2014 roku. Laureaci konkursu otrzymają tytuł „Lidera Innowacji Pomorza i Kujaw” oraz inne nagrody ufundowane przez organizatorów konkursu. Spośród uczestników konkursu projektom szczególnie wyróżniającym się w skali regionu, może zostać przyznany również certyfikat “Innowacyjnej Marki Regionu InnoMaRe. Made In Kujawsko-Pomorskie”.

Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy zamieszczone są na stronie: www.liderzy.tarr.org.pl.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 października 2016 roku.

Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się w dniu 30 listopada 2016 roku, w Ratuszu Staromiejskim, podczas Gali Forum Ekspansji MŚP organizowanej w ramach obchodów VIII edycji „Europejskiego Tygodnia MŚP 2016”. Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać w biurze ośrodka sieci Enterprise Europe Network: tel. 56 / 699 54 80; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

UM Brodnica