Do Urzędu Miejskiego w Brodnicy wpłynęła oferta złożona przez Stowarzyszenie Wspierania  Rozwoju Społecznego „STOPER” na realizację zadania publicznego pt. Sporządzenie raportu dotyczącego barier i przeszkód ze wskazaniem sposobów i możliwości ich likwidacji.

Oferta złożona została w trybie  art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r. poz. 1118, z późn. zm.) na realizację zadania publicznego w zakresie wsparcia osób z niepełnosprawnościami w likwidacji barier i ograniczeń w codziennym funkcjonowaniu i korzystaniu z pełnej oferty kierowanej przez instytucje publiczne do mieszkańców Brodnicy.
Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r. poz. 1118, z późn. zm.), każdy może zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty. Uwagi należy kierować w terminie do 19 sierpnia 2015 r. drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w formie pisemnej na adres Urzędu Miejskiego 87-300 Brodnica, ul. Kamionka 23 pokój 211 z dopiskiem uwagi do oferty " Stoper".
Oferta zamieszczona została w BIP Urzędu Miejskiego w Brodnicy, na tablicy informacyjnej  oraz na stronie internetowej www.brodnica.pl w zakładce Zdrowie i Pomoc Społeczna.