W Brodnicy działa SMS-owy system powiadamiania mieszkańców - SMS-Brodnica, uruchomiony przez Urząd Miejski. Osoby zainteresowane mogą otrzymywać informacje na temat zagrożeń kryzysowych, ciekawych imprez, spraw społecznych, sportu, turystyki.


Jak się zapisać?

Do systemu SMS-Brodnica można zapisać się poprzez wypełnienie poniższego formularza lub wysyłając SMS-a na nr telefonu: 503 340 503 o treści:

    brodnicaogolny
    brodnicaplacowki
    brodnicaturystyka
    brodnicasprawy

Np. jeśli chcemy otrzymywać informacje dotyczącą "turystyki" wysyłamy sms o treści: "brodnicaturystyka"

Jak się wypisać z systemu?
Jeśli chcemy się wypisać z danej grupy, należy wysłać ponownie sms z nazwą odpowiedniej grupy (jeśli taki nr istnieje w danej grupie zostanie on automatycznie usunięty). Możemy również wypisać się przez FORMULARZ zaznaczając opcję "wypisz" i wybierając odpowiednie grupy.

Ile to kosztuje?
Wszystkie SMS wysyłane z systemu SMS-Brodnica są BEZPŁATNE. Jedyny koszt jaki poniesiesz, to jednorazowa opłata za zapisanie się do systemu - jest to koszt zwykłego SMS, zgodny z taryfą Twojego operatora GSM. Rejestracja przez FORMULARZ jest darmowa.

POMOC
W razie problemów możesz skontaktować się z nami za pomocą poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FORMULARZ do wypełnienia znajduje się na stronie:www.sms.brodnica.pl

Źródło: Urząd Miejski