Miejski Chór Canto Grazioso zaprasza osoby od 16 roku życia na castingi do zespołu, które odbywać się będą: 26 września o godz. 16.00 i 29 września o godz. 10.30 w Brodnickim Domu Kultury.

" Jeżeli chcesz zdobywać nowe umiejętności wokalne, wychodzić na scenę razem z nami, nagrywać płyty, podróżować i koncertować z zespołem oraz poznać nowych przyjaciół zostań jednym z nas i przekonaj się ile radości daje śpiew w chórze - mówią chórzyści i kierownik zespołu Mirosława Barczewska. - Serdecznie zapraszamy. Czekamy na utalentowanych muzycznie mieszkańców miasta i okolic. 

Miejski Chór Canto Grazioso z powodzeniem od 15 lat działa na scenie muzycznej. Wielokrotnie doceniany i nagradzany na festiwalach i przeglądach chórów w kraju i za granicą jest prawdziwym ambasadorem Brodnicy. Tegoroczny sezon artystyczny chór rozpoczął we wrześniu trasą koncertową Częstochowa - Kraków - Zakopane.  W październiku zespół nagrywać będzie kolejną już płytę, tym razem z kolędami.  W  listopadzie weźmie udział w konkursie chórów organizowanym przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. 1 grudnia w ramach XXI Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej Canto Grazioso wystąpi w Pałacu Anny Wazówny z koncertem promującym ostatnią płytę chóru  "15 lat z Canto Grazioso". To tylko niektóre z planowanych działań chóru do końca tego roku. Więcej o zespole można dowiedzieć się odwiedzając stronę www.cantograzioso.net