Konsultanci Punktów Informacyjnych, w tym Lokalnego Punktu Informacyjnego Przedstawicielstwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grudziądzu, nieodpłatnie udzielają odpowiedzi w formie konsultacji bezpośrednich na wstępne zapytania dotyczące możliwości dofinansowania z Funduszy Europejskich.
Konsultant przedstawia podstawowe kryteria oraz wskazuje instytucje, które odpowiadają za przyjmowanie wniosków. Otrzymana konkretna informacja pomoże zainteresowanym w podjęciu decyzji o przygotowaniu projektu.

Podczas konsultacji zainteresowani otrzymują:

- wstępną diagnozę sytuacji, czyli zaklasyfikowanie Państwa pomysłu na przedsięwzięcie do typów projektów, które mają szansę na uzyskanie dofinansowania w ramach programów pomocowych,
- wskazanie ewentualnych źródeł dofinansowania w przypadku, gdy takie istnieją,
- przedstawienie podstawowego zakresu procedur ubiegania się o wsparcie oraz podanie danych kontaktowych do instytucji, które zajmują się przyznawaniem dofinansowania,
- informacje dotyczące rozliczania  projektów  w ramach RPO WK-P i PO KL

Harmonogram dyżurów zamiejscowych konsultantów LPI Grudziądz w Brodnicy .

Starostwo Powiatowe w Brodnicy
15 marca 2012 r., 29 marca 2012 r., 12 kwietnia 2012 r., 26 kwietnia 2012 r. - godz.12.00 - 14.00

Urząd Marszałkowski
Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Przedstawicielstwo w Grudziądzu
ul. Sienkiewicza 22
tel. (56) 462 45 15
fax (56) 462 24 22
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.mrr.gov.pl
www.mojregion.eu
www.funduszeeuropejskie.gov.pl