Zapraszamy  do udziału w konkursie POLSKI INTERNET

Na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Brodnicy znajduje się logo konkursu POLSKI INTERNET. Konkurs pozwala wyłonić najlepsze polskojęzyczne strony internetowe w wielu kategoriach. Wśród stron z kategorii Portal Miasta i Gminy  jest strona Urzędu Miejskiego w Brodnicy www.brodnica.pl,.  Biorące udział w konkursie strony walczą o tytuł Najlepszej Strony Internetowej Roku 2011. Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu i oddania swojego głosu na Brodnicę. Organizatorem konkursu  ”POLSKI INTERNET” jest fundacja THE WORLD INTERNET FOUNDATION.

Jak głosować?
Na stronie www.brodnica.pl znajduje się logo konkursu POLSKI INTERNET. Klikając na nie  przenosimy się na stronę głosowania.  Klikając na podlinkowane zdjęcie z napisem GŁOSUJ CODZIENNIE ! wybieramy PORTAL MIASTA I GMINY>>> pojawiają się screeny stron z danej kategorii wg. kolejności alfabetycznej adresu www. Odnajdujemy screen strony URZĘDU MIEJSKIEGO W BRODNICY , klikamy na ODDAJ SWÓJ GŁOS  >>> pojawia się okno, w które należy wpisać swój adres email.
Oddając swój głos codziennie na stronę URZĘDU MIEJSKIEGO W BRODNICY zwiększasz swoją szansę na wygranie atrakcyjnych nagród, które przygotowali organizatorzy konkursu .